Winx club croatian forum
Hej! Jesi li winx fan? Ako jesi regaj se i uživaj s nama u winx svijetu!
Ako ako već jesi član foruma log-inaj se i pročitaj nove postove Wink
Winx club croatian forum

Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

Share | 

Pišite,.....

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Pišite,.....   sub pro 27, 2008 11:52 am

U mom gradu ima jedna kuca koja je sagradena na zatvoru. Tzv ukleta kuca. Sad se na tom mjestu nalazi nova kuca u kojoj je zivila jedna starica. Moj brat je spavo zajedno sa jaranima u toj kuci. Ta starica je baka od jednog njegovog jarana. Svejedno u toj kuci nikad nije bio mjenjan podrum. vjerovatno nedostatak para. U taj podrum niko nije smjeo ulazit paucina mrak.... Moj brat i njegovi jarani su iz radoznalosti htjeli da udu. Jedan je jaran prvi kreno, a kad je uso vrata su se zatvorila i zaglavila(neobjasnjeno). cuo se je vrisak i dreka i kada su oni provalili vrata on je bio sav izgreban. KAd je doso sebi rekao je da dole je vidio lance zidovi su se rusili, a vrana mu je izgrebala lice.

ovo je skinuto s druge adrese.....nije se meni desilo.....

evo jos jedna-s iste adrese

.Dok je jadan covek svaki dan dolazio kod nas i pricao da u kuci ima duhove,ja sam se smejala.Jedne prilike sam bila kod njega u kuci,imao je nekakavu proslavu,gde smo Ja i moj muz pomagali.Posto sam vec kasno u noc bila premorena otisla sam u sobu da legnem,da se malo odmorim dok se muz ne smiluje da podjemo kuci.Posto je sve bilo zatvoreno,promaja nigde nije mogla biti.Ostavila sam vrata od sobe otvorena i legla.Odjednom vrata su se uz strahoviti tresak zalupila.Naravno nisam ni pomislila o cemu se radi nego sam ustala i otvorila ih ponovo.Medjutim nije proslo ni par sekundi vrata su se opet strahovitom snagom zatvorila.u tom momentu sam osetila jako strujanje hladnog vazduha.Skocila sam ko oparena i izletela.Covek je naravno primetio moju prestrasenost i samo mi je rekao:Jel mi sada verujes.
Roxy

Female Broj postova : 4402
Naj winx: :
WinX rpg: : Layla, Roxy, Mirta, Piff, Digit i Amore
Reputacija: : 13
Registration date : 14.07.2008

PostajNaslov: Re: Pišite,.....   sub pro 27, 2008 11:57 am

evo još jedne moje priče:
ZONA SUMRAKA:
Samo djevojka ili duh??:
"Jedne noći odlučila sam napraviti party sa drugovima i drugaricama. Bilo je dosadno gledati te hororčine pa smo odlučili da se nečeg odraslog igramo. Ali jedan moj drug se dosjetio da se igramo dozivanja duhova ( što je iz jednog od horora kojih smo gledali ).
Postavili smo svijeće i krenuli. Nakon nekoliko minuta kada smo izgovorili sve riječi prozor se širom otvorio i otpuhao je sve svijeće. Nekoliko minuta smo svi drhtali, a nakon toga smo otišli u disco. Dečki su se odma razbacali po podiju a moja drugarica je morala u WC da popravi šminku i da nazove roditelje. Kada smo došli u WC vidjeli smo sasvim nepoznatu djevojku koja je također bila u discu, a ona je pitala nas:
"Mogu li posuditi mobitel od jedne molim vas moram obaviti jedan hitan razgovor?"
A ja sam joj dala mob i pitala:
"Što se sa nama ne pridružiš na podiju?"
A nepoznata djevojka je odgovorila:
"OK, nema frke sad ću ja doći samo da obavim razgovor."
I tako nije bilo vratila mi je mobitel i dala mi je svoje podatke a sa njima i ulicu stanovanja.
A kada smo se vraćali svi iscrpljeno kući, bez nepoznate djevojke koja se zvala Marija, prošli smo kod njene kuće i pozvonili, pa sačekali da nam otvore. Otvorila je njena mama, a mi smo je upitali:
"Imal li Marije doma...?"
Nisam niti završila rečenicu, a njena mama se onesvestila. Kada se probudila njena mama ponovo smo je pitali isto ali je još uvijek bila u šoku. Mi smo međusobno razgovarali šta bi joj moglo biti, ali nakon pola sata je došla sebi, a mi smo opet isto pitali, a ona se opet uškirala ali je odgovorila:
Moja Marija, pitate za nju jel??
Ja odgovori:
Da naravno, vidjeli smo je u discu.
A njena mama ba na to:
Moja Marija je umrla prije pet godina.
A sad smo mi svi pali u šok! A kada smo izašli ja sam se dosjetila i naglas razmišljala:
"Pa to je ono što smo prizivali duhove"
Brrrrrrrrrr........"

Nadam se da je i ova bila barem trunku jeziva.

Frenkie <3
[Vrh] Go down
http://xat.com/LoveForPop
~♥Jelena♥~
Layla admin
Layla admin

Female Broj postova : 3523
Naj winx: :
WinX rpg: : Kaj je to???
Reputacija: : 4
Registration date : 24.05.2008

PostajNaslov: Re: Pišite,.....   sub pro 27, 2008 2:29 pm

Mah,to sam već pročitala!

Jelena♥Photoshop
Tatjana,ne moj se ljutiti,ali ne volim anime i nisam zainteresirana za forum.Rađe ću ti dolaziti na blog
[Vrh] Go down
Http://winxcroatiaforum.77forum.com
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Pišite,.....   Today at 3:28 am

[Vrh] Go down

Pišite,.....
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2