Winx club croatian forum
Hej! Jesi li winx fan? Ako jesi regaj se i uživaj s nama u winx svijetu!
Ako ako već jesi član foruma log-inaj se i pročitaj nove postove Wink
Winx club croatian forum

Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

Share | 

Skraćeno objašnjenje svih ovih glupih tema.....

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Katja
Musa admin
Musa admin

Female Broj postova : 7689
Naj winx: :
Reputacija: : 47
Registration date : 23.03.2008

PostajNaslov: Skraćeno objašnjenje svih ovih glupih tema.....   uto oľu 10, 2009 8:30 pm

Znaći otkirili smo krivce tko je pisao vo po profilima: Ajla i Miljan!
Zašto sam ja sada tu k**** i k***??? Zato jer sam ga banala?!

A nego što da drugo da napravim? Da ja svima vama vjerujem??? To ne mogu jer ste svi vi na neki način
samo ucjenjujete, prostačite i natječete da bi bili na većem ranku ili položaju!
I kada me svaki put Miljan ucjenivao npr. ovakvim rečenicama:
MiljanFloraFan je napisao/la:
BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA

Ja ga sam morala trpjeti..ali odsad više NEĆU! Ja ću banati takve korisnike..ja neću trpjeti vaše glumljenje žrtve..to stalno radite!

IMA JOŠ PRIMJERA!!!!

Neki na primjer prijave se za grafičara i napišu:
"jojj..užasan mi je rad znam nećeš me primiti bla bla bla i bla bla bla"
E pa samo da znate i NEĆU! Jer ste DOSADNI!
Nije me briga što ćete se vi okolo plakati po svim mogućim dupliranim winx forumima(koji su skopiarli sve s ovoga foruma Rolling Eyes ) ili da li ćete na MSN-u govoriti da sam ja ovo i ono...

VEĆ MI VAS JE PUN KUFER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

By Valentina
[Vrh] Go down
http://animangalove.blog.hr/
Valentina <3
Musa admin
Musa admin

Female Broj postova : 4189
Reputacija: : 37
Registration date : 16.10.2008

PostajNaslov: Re: Skraćeno objašnjenje svih ovih glupih tema.....   uto oľu 10, 2009 8:33 pm

Slažem se s tobom,neki samo dupliraju forume,nadam se da ne misliš da sam ja nekaj kopirala

Potpis by:me
[Vrh] Go down
http://winxclubgirls333.blog.hr
Petra
Naj aktivniji mod
Naj aktivniji mod

Broj postova : 4340
Reputacija: : 8
Registration date : 13.11.2008

PostajNaslov: Re: Skraćeno objašnjenje svih ovih glupih tema.....   uto oľu 10, 2009 8:43 pm

To i mene živcira,tako kada nekoga
banam onda se dupliraju.,,,
u potpunosti se slažem s tobom Katja! Razz Razz

Musa admin
Musa admin

PostajNaslov: Re: Skraćeno objašnjenje svih ovih glupih tema.....   uto oľu 10, 2009 8:44 pm

....drago mi je..a sad idem gledat Sve će biti dobro..evo me za nekih 25 min.

By Valentina
[Vrh] Go down
***Mery***
Roxy
Roxy

Female Broj postova : 1439
Reputacija: : 2
Registration date : 30.01.2009

PostajNaslov: Re: Skraćeno objašnjenje svih ovih glupih tema.....   uto oľu 10, 2009 8:45 pm

Ja se slazem mada mislim da ja ovdje spadam u to! :(Barem tako mislim!

Potpis by Emina

Potpis by Merima
Winx Cro forever!

Potpis by me...
[Vrh] Go down
Petra
Naj aktivniji mod
Naj aktivniji mod

Broj postova : 4340
Reputacija: : 8
Registration date : 13.11.2008

PostajNaslov: Re: Skraćeno objašnjenje svih ovih glupih tema.....   uto oľu 10, 2009 8:46 pm

P.S. I ja to gledam Katja na HRT1

Roxy
Roxy

Female Broj postova : 910
Reputacija: : 6
Registration date : 04.01.2009

PostajNaslov: Re: Skraćeno objašnjenje svih ovih glupih tema.....   uto oľu 10, 2009 9:16 pm

pa mi svi nekada pretjerujemo upravu si ti katija

Klikni,vidi i registruj se!
[Vrh] Go down
http://winxpowergirls.forumhr.com/forum.htm
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Skraćeno objašnjenje svih ovih glupih tema.....   uto oľu 10, 2009 9:23 pm

UnicaMusa je napisao/la:
Znaći otkirili smo krivce tko je pisao vo po profilima: Ajla i Miljan!
Zašto sam ja sada tu k**** i k***??? Zato jer sam ga banala?!

A nego što da drugo da napravim? Da ja svima vama vjerujem??? To ne mogu jer ste svi vi na neki način
samo ucjenjujete, prostačite i natječete da bi bili na većem ranku ili položaju!
I kada me svaki put Miljan ucjenivao npr. ovakvim rečenicama:
MiljanFloraFan je napisao/la:
BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA BANAJ ME BANAJ ME KATJA

Ja ga sam morala trpjeti..ali odsad više NEĆU! Ja ću banati takve korisnike..ja neću trpjeti vaše glumljenje žrtve..to stalno radite!

IMA JOŠ PRIMJERA!!!!

Neki na primjer prijave se za grafičara i napišu:
"jojj..užasan mi je rad znam nećeš me primiti bla bla bla i bla bla bla"
E pa samo da znate i NEĆU! Jer ste DOSADNI!
Nije me briga što ćete se vi okolo plakati po svim mogućim dupliranim winx forumima(koji su skopiarli sve s ovoga foruma Rolling Eyes ) ili da li ćete na MSN-u govoriti da sam ja ovo i ono...

VEĆ MI VAS JE PUN KUFER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Potpis! Katja, upravu si 100%! Kao da si mene pitala! Ovo je ZIVA ISTINA!
I, reci mi, ako ja grijesim u necemu, reci mi, pa cu se truditi da to ispravim!
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Skraćeno objašnjenje svih ovih glupih tema.....   uto oľu 10, 2009 9:36 pm

I ja se slažem,al jel ovo Winx forum ili forum o nekom raspravljanju u profilima?!
[Vrh] Go down
Katja
Musa admin
Musa admin

PostajNaslov: Re: Skraćeno objašnjenje svih ovih glupih tema.....   uto oľu 10, 2009 9:36 pm

Meni je samo drago da su se neki usudili ovo pročitati i to je sve od mene...

By Valentina
[Vrh] Go down
***Mery***
Roxy
Roxy

Female Broj postova : 1439
Reputacija: : 2
Registration date : 30.01.2009

PostajNaslov: Re: Skraćeno objašnjenje svih ovih glupih tema.....   uto oľu 10, 2009 9:52 pm

I ja se slazem!

Potpis by Emina

Potpis by Merima
Winx Cro forever!

Potpis by me...
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Skraćeno objašnjenje svih ovih glupih tema.....   uto oľu 10, 2009 10:01 pm

Evo, da ne otvaram novu temu, koliko ja vidim pise
Novi clan
MiljanSeIzvinjava

???
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Skraćeno objašnjenje svih ovih glupih tema.....   uto oľu 10, 2009 10:06 pm

I ja sam vidjela
Pa koliko on mailova ima?!
Prvo MiljanFloaFan
pa ~Hana~
pa onda MiljanSeIzvinjava
Jeeeeeeeee,tak se i aj mogu regat s gmailom pa da ima jedan član više
[Vrh] Go down
AsianMelody
Roxy
Roxy

Female Broj postova : 2216
WinX rpg: : Rachel
Reputacija: : 9
Registration date : 27.01.2009

PostajNaslov: Re: Skraćeno objašnjenje svih ovih glupih tema.....   uto oľu 10, 2009 11:22 pm

Potpuno se slažem sa Katjom i razumem je

[Vrh] Go down
http://winxclubserbian.forumotion.net
Hana=)
Stella admin
Stella admin

Female Broj postova : 4871
WinX rpg: : Stella i Urara
Reputacija: : 34
Registration date : 19.05.2008

PostajNaslov: Re: Skraćeno objašnjenje svih ovih glupih tema.....   sri oľu 11, 2009 11:06 am

I ja jer i ja to podnosim!

[Vrh] Go down
http://moon-cro.do-talk.com/index.htm
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Skraćeno objašnjenje svih ovih glupih tema.....   sri oľu 11, 2009 12:53 pm

I ja ju razumijem,nisi ništa krivo napravila kad je Miljan htio da ga bannaš!
[Vrh] Go down
Tanny-chan
Tecna admin
Tecna admin

Female Broj postova : 5535
WinX rpg: : Musa, Tecna, Ajla, Jadranka, Marina, Wizgiz, Griselda
Reputacija: : 15
Registration date : 29.08.2008

PostajNaslov: Re: Skraćeno objašnjenje svih ovih glupih tema.....   sri oľu 11, 2009 9:14 pm

Upravu si katja,naj iskrenije da ti kažem pola toga nisam ni vidjela kaj si napisala,jer nevidim baš dobro sve mi je mutno,al pustimo sad to

ja sam još više članova vidjela da se duplira...i kaj već

kakje katja rekla: već ste mi puni kufer!!!(neznam dal je točno ili ne al...)

mini vam već od vas živci pukaju

ne od svih nego od nekih neću ih imenovati

evo to je sve za sad od mene,nemojte me krivo svatiti

Sponsored content

PostajNaslov: Re: Skraćeno objašnjenje svih ovih glupih tema.....   Today at 5:04 pm

[Vrh] Go down

Skraćeno objašnjenje svih ovih glupih tema.....
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Zimski praznici
» Kraj školske godine