Winx club croatian forum
Hej! Jesi li winx fan? Ako jesi regaj se i uživaj s nama u winx svijetu!
Ako ako već jesi član foruma log-inaj se i pročitaj nove postove Wink
Winx club croatian forum

Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

Share | 

KAJ JE OVO?!?!

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Stella i
Gost

PostajNaslov: KAJ JE OVO?!?!   sub tra 11, 2009 1:24 pm

ne mogu se ulogirati!!znam da ste me banali!
MISLILA SAM DA STE DOBRE OSOBE NO OČITO NISTE!!
[Vrh] Go down
stella i
Gost

PostajNaslov: Re: KAJ JE OVO?!?!   sub tra 11, 2009 1:25 pm

Ja sam stella i ginger!
[Vrh] Go down
Katja
Musa admin
Musa admin

Female Broj postova : 7689
Naj winx: :
Reputacija: : 47
Registration date : 23.03.2008

PostajNaslov: Re: KAJ JE OVO?!?!   sub tra 11, 2009 4:13 pm

Ja niti ne znam zašto si banana.....samo sam došla i vidla ovu temu?! Shocked

By Valentina
[Vrh] Go down
http://animangalove.blog.hr/
RoCk StAr
Moderator
Moderator

Female Broj postova : 1658
WinX rpg: : Dulce Maria
Reputacija: : 17
Registration date : 26.02.2009

PostajNaslov: Re: KAJ JE OVO?!?!   sub tra 11, 2009 4:19 pm

Ne znam Bogami...

Moderator
Moderator

Female Broj postova : 2003
Reputacija: : 20
Registration date : 29.03.2009

PostajNaslov: Re: KAJ JE OVO?!?!   sub tra 11, 2009 5:47 pm

Ne znam niti ja zašto si bannana! Crying or Very sad

Plizz klikaj na pokemone i jajaa:
http://pokefarm.org/_ext/user/Emilija
[Vrh] Go down
stella i
Gost

PostajNaslov: Re: KAJ JE OVO?!?!   sub tra 11, 2009 6:20 pm

-.-
Hana mi je na msn-u priznala da me ona banala
[Vrh] Go down
stella i
Gost

PostajNaslov: Re: KAJ JE OVO?!?!   sub tra 11, 2009 6:23 pm

šmrc
izgubila sam većinu prijatelja
i dalje kad se niko neće htjet družit sa mnom bit ću sama,samcata
Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić
[Vrh] Go down
stella i
Gost

PostajNaslov: Re: KAJ JE OVO?!?!   sub tra 11, 2009 6:25 pm

tako je to kad te svi mrze
to mi je za Uskrs
Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić
stvarno ću počet plakat
suze mi oči
Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić Crying or Very sad Sad plač smajlić
želim da forum ostane i dalje popularan bila ja ovdje ili ne
[Vrh] Go down
RoCk StAr
Moderator
Moderator

Female Broj postova : 1658
WinX rpg: : Dulce Maria
Reputacija: : 17
Registration date : 26.02.2009

PostajNaslov: Re: KAJ JE OVO?!?!   sub tra 11, 2009 6:25 pm

Pa šta sam ti ja rekla...
Ja bih voljela da si tu...
BOGAMI!!!

Gost

PostajNaslov: Re: KAJ JE OVO?!?!   sub tra 11, 2009 6:38 pm

zahvalite Hani......
evo za oproštaj:

zbogom ljudi!
[Vrh] Go down
Petra
Naj aktivniji mod
Naj aktivniji mod

Broj postova : 4340
Reputacija: : 8
Registration date : 13.11.2008

PostajNaslov: Re: KAJ JE OVO?!?!   sub tra 11, 2009 6:41 pm

Zašto te Hana uopće banala?

Gost

PostajNaslov: Re: KAJ JE OVO?!?!   sub tra 11, 2009 6:54 pm

stvarno nemam pojma
[Vrh] Go down
Petra
Naj aktivniji mod
Naj aktivniji mod

PostajNaslov: Re: KAJ JE OVO?!?!   sub tra 11, 2009 7:07 pm

pa pitaj je

Gost

PostajNaslov: Re: KAJ JE OVO?!?!   sub tra 11, 2009 7:08 pm

Pa pitaj je
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: KAJ JE OVO?!?!   sub tra 11, 2009 7:08 pm

Hahaha... E Petra pa oboje smo isto napisali. Čitaš mi misli!
[Vrh] Go down
Petra
Naj aktivniji mod
Naj aktivniji mod

PostajNaslov: Re: KAJ JE OVO?!?!   sub tra 11, 2009 7:21 pm

Heh samo što ja 1 minutu prije hehe Razz:P

Gost

PostajNaslov: Re: KAJ JE OVO?!?!   sub tra 11, 2009 8:10 pm

Ma ne, u istu smo minutu, ali meni nešto nije moglo pa sam ponovo
[Vrh] Go down
stella i
Gost

PostajNaslov: Re: KAJ JE OVO?!?!   sub tra 11, 2009 8:44 pm

a da da da ju pitam kak nemrem prek pm-a a na msn-u nije online!!!
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: KAJ JE OVO?!?!   sub tra 11, 2009 10:12 pm

Jeeeeeeeeeeej ljudi Hana mi je promijenila password i sad sam online!!!!!1

weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Hvala Hana!!
[Vrh] Go down
bluegirl
Moderator
Moderator

Female Broj postova : 2003
Reputacija: : 20
Registration date : 29.03.2009

PostajNaslov: Re: KAJ JE OVO?!?!   sub tra 11, 2009 10:47 pm

SuuuPPPPeeeeRR!!! JaKo Mi Je DrAgO!!!!!!!!

Plizz klikaj na pokemone i jajaa:
http://pokefarm.org/_ext/user/Emilija
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: KAJ JE OVO?!?!   sub tra 11, 2009 10:47 pm

Haha tema može lock al nisam mod lol!
[Vrh] Go down
esma
Bloom
Bloom

Broj postova : 20
Reputacija: : 0
Registration date : 17.04.2009

PostajNaslov: Re: KAJ JE OVO?!?!   pet tra 17, 2009 12:46 pm

MORA MOCI ALI TREBAS CEKATI PORUKU NA TVOM MSN PA KAD TI DODE PORUKA E ONDA SE LOGUJ.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: KAJ JE OVO?!?!   Today at 1:09 pm

[Vrh] Go down

KAJ JE OVO?!?!
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.