Winx club croatian forum
Hej! Jesi li winx fan? Ako jesi regaj se i uživaj s nama u winx svijetu!
Ako ako već jesi član foruma log-inaj se i pročitaj nove postove Wink
Winx club croatian forum

Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

Share | 

Priča sa smjlima(Nisam uzela fol od winx smajli priča)

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
RositaBloom
Layla
Layla

Female Broj postova : 294
Naj winx: :
WinX rpg: : bloom
Reputacija: : -1
Registration date : 13.07.2009

PostajNaslov: Re: Priča sa smjlima(Nisam uzela fol od winx smajli priča)   sub kol 15, 2009 12:34 pm

supp priča

[Vrh] Go down
Edna
Tecna
Tecna

Female Broj postova : 223
WinX rpg: : Bloom
Reputacija: : 5
Registration date : 03.01.2009

PostajNaslov: Re: Priča sa smjlima(Nisam uzela fol od winx smajli priča)   sub kol 15, 2009 7:57 pm

Evo moje!
Bloomina velika ljutnja
Bloom je u ormaru birala haljinu za bal.Obukla je onu plavu haljinu u koju je išla na prošli bal, svezala punđu, i stavila rukavice. Ja sam spremna, reče Bloom. Prelijepa si, reče Flora.Hvala, reče Bloom. I ti si. I ona je obukla istu haljinu. Hvala, reče Flora. One odoše na bal, i dadoše kralju i kraljici svoje pozvnice. Zatim uđu. Bloom vidje Sky-a kako pleše sa Diaspro. Ona se naljuti, i istrča. Za njom izađe i Flora. Ja idem u Gardeniu, reče Bloom.Neželim ga više vidjeti. Ali zašto Bloom? upita Flora. Jesili ti vidjela šta je on meni uradio? upita Bloom. Plesao je sa Diaspro! Bloom nemoj, reče Flora. Bloom ode u Alfiu, obuče običnu odjeću(onu tamnoplavu suknju, svijetlo plavu majicu kratkih rukava sa crvenim srcem, svijetloplave sokne, tamnoplave cipele, i crvenu narukvicu od gume), a zatim ode u Gardeniu. Čim tamo stiže, zazvoni joj telefon. Molim? javi se Bloom. Sa druge strane žice bila je Flora. Bloom, ali ti imaš moć, reče ona. Da, reče Bloom. Ali šta ću?Ona tada poklopi slušalicu, i bijesno baci knjigu,,Vile:svarnost ili fantazija'' na pod vičući vile nepostoje! Dva dana kasnije, počnu joj nedstjati prijateljice. One zaspa. Sanjala ih je. Iznenada, Stella, Tecna, Musa, Layla i Roxy nestanu. Ostade samo Flora. Flora, nemoj i ti nestati! Floooooraaaaa! Tada Flora nestade, a Bloom se probudi. Ču kucanje na vratima. Otvori ih. To je bila Flora. Flora! povika ona sva sretna, i zagrli ju. Upravo sam vas sanjala, reče joj Bloom. I ispriča joj svoj san. Idemo u Alfiu, reče Flora. Dobro, reče Bloom. One odu u Alfiu. Iz letjelice izađe Sky.Bloom se okrenu. Nestani, reče ona. Neželim više da te vidim. On uđe u letjelicu, i ode sa ostalima. Bloom, nemosmiješ to učiniti! reče Flora. Da, smijem reče Bloom. Ali nemožeš,reče Flora. Da, mogu reče Bloom. Bloom molim te, dat ću ti blago ako hoćeš. Šta će mi blago? upita Bloom. Princeza sam. Bloom, molim te, nemoj se ljutit, reče Flora. A ti se nebi naljutila kada bi Heli-a vidjela sa nekom drugom,zar ne? upita Bloom. Naravno da bi, ali Bloom, mislim da mu se moraš izviniti. Dobro Flora, reče Bloom. Dodaj mi telefon. Naravno Bloom, reče Flora, i dade joj telefon. Hvala Flora, reče Bloom. Nema na čemu Bloom, reče Flora. Ona nazove Sky-a. Mobitel mu je isključen, reče Bloom. A zašto je isključen? upita Flora. Neznam, reče Bloom. Kako neznaš? upita Flora. Pa on je tvoj dečko. Nije više, reče Bloom. Sad je Diasprin. Aaaaa, ma nemoj da je sa Diaspro! reče Flora. Jeste, sa Diaspro je, reče Bloom. Ali Bloom, sjećaš se da to dvoje moraš razvojiti, reče Flora. Ali kako? upita Bloom. Pa lijepo, reče Flora. Potuži se nekome. A kome? upita Bloom. Njegovom tati, reče Flora. Ali on je dogovorio taj brak!reče Bloom. Onda nemam pojma, reče Flora. Kako nemaš pojma? upita Bloom. Idi provjeri jeli sa Diaspro, ako ih nemožeš razdvojiti, predloži Flora. Idem se ja obući, reče Bloom. Lijepo se provedi! reče Flora. Bloom obuče haljinu. Hvala Flora, reče Bloom. Bloom sretno ti bilo, reče Tecna. Hvala Tecna, reče Bloom. Bloom, lijepo ti bilo, reče Musa. Hvala Muso, reče Bloom. Bloom, idem sa tobom, reče Stella. Ne Stella, nemožeš reče Bloom. Sretno, reče Layla. Hvala Layla. Lijepo se provedi, reče Roxy. Hvala Roxy, reče Bloom. Kada se vratila u Alfiu, sve su je djevojke pitale kako je bilo. Bloom, kako je bilo draga? upita Stella. Bloom, reci nam! reče Flora. Bloom kaži, reče Musa. Bloom reci! reče Tecna. Hajde Bloom, reci, reče Roxy. Gađajte ju jastucima, reče layla. Jastuci su letjeli oko Bloom. Dobro, reći ću vam. One odmah prestanu. Bloom kaži, reče Stella. Vidjela sam Sky-a, reče Bloom. Bio je sa Diaspro. Ta uvijek...Flora nestiže da kaže do kraja, kada Bloom ode u kupatilo. Njene prijateljice čuše vrisak. One se transformoišu u Belivix. Stormy je držala Bloom svezanu Darcynim obručima. Winx napadnu Icy i Darcy. One su se borile sa vilama iznad, dok je Stormy nosila Bloom. Sky pođe za njima. Vile obore Icy i Darcy na zemlju. Sky nastavi da trči za njima, a Trix ga nisu primjećivale. To je bio Sky-ev prvi test. Jeli on stvarno heroj? Izgubile smo je, reče Tecna. Flora joj stavi ruku na rame. Sky će ju spasiti, nmaš razloga za brigu, reče ona. Da, reče Musa. On će ju spasiti. Pa da, reče Roxy. Sky je majstor magije, zar ne? Sigurno će ju on dovesti u Alfiu. Sky ih je slijedio kroz hodnike, neprimjetno. One stanu kraj ćelije, a on se sakrije. Darcy skinu sa nje prstene, i baci ju u ćeliju. Jeli ti lijepo unutra? upita ona. Jeli ti hladno,vilo? upita Icy. Kada Daltor stigne, ova će se,,vilica''oprostiti od života! reče Stormy. One se nasmiju.Icy zaledi katanac, i one odoše po Daltora. Bloom sjede na pod, i zaplaka. Uprašila je tamnoplavu suknju, iz svijetloplavih očiju su joj nezaustavljivo, kao kiša, padale suze. Crvena se kosa pognula, a suze joj kvasile lice, i svijetlopavu majicu. Tada izađe Sky. On zabi svoj mač, a katanac otpadne. On tada otvori vrata Bloomine ćelije. Ona podiže lice, i pogleda ga uplakanim očima. Žao mi je ako se ljutiš zbog onog što sam plesao sa Diaspro, reče Sky. I zbog onog što si nas vidjela u Crvenoj fontani. Ja sam plesao na balu sa njom zato što ti nisi bila tu, a roditelji su mi predložili da plešem s njom. A razgovarali smo o tome kako netreba da budemo zajedno. Rekao sam joj da te volim. I prije bih ti objasnio, ali mi nisi dala šansu.Izvini što sam bila onakva prema tebi, reče Bloom. Opraštaš li mi? Da, reče Sky. Ona obriše suze, a na njenom se licu ponovo pojavi osmijeh.I on joj se namiješi. Ovo sam donio za vas, gospođice reče on, i pruži joj divni, proljetni cvijet. Hvala ti, to je tako slatko, reče Bloom. Zatim krenu zajedno odatle. Dva metra odatle pronađu Bloomine prijateljice, prostrte po zemlji. Sve ustanu da ju zagrle. Pomirili smo se, reče Bloom. Drago mi je, reče Musa. I meni, reče Flora. Također, reče Tecna. Zatim djevojke odu u Alfiu, a Sky u Crvenu Fontanu. U tom su trenutku, k Bloominoj ćeliji vodile Daltora Icy, Dacy, i Stormy. Tu je učitelju, reče Stormy. Nadam se, za vaše dobro, reče Daltor. Kada su stigli led je u komadima bio po podu, katanac na podu, vrata otvorena, a ćelija prazna. Ne! povika Darcy.Osvetit ćemo se, kunem se! reče Icy.
Kraj
Pa, kako vam se sviđa? Hoćete li da napišem nastavak?
[Vrh] Go down
Edna
Tecna
Tecna

PostajNaslov: Re: Priča sa smjlima(Nisam uzela fol od winx smajli priča)   ned kol 16, 2009 11:59 am

Evo još jedne priče:
Osveta Trix i Daltora
Već sutradan se nešto loše dogodilo ispred Alfie.Trix i Daltor su se vratili. Winx Belivix! poviču Winx cure. Flora prva napadnu Icy, koja završi glavom viseći prema tlu.Zatim ju Tecna zarobi nekim tehničkim činima. A Musa pusti nepodnošljivu buku. Stella, Layla i Roxy su se borile protiv Darcy, a Bloom se sama borila protiv Stormy i Daltora. Iznenada, Flora završi prostrta po podu. Flora! povika Bloom, i doleti do nje. Florine su zelene oči ostale sklopljenje. Ruka joj je bila na srcu. Bloom stavi glavu na nju. Srce joj nije kucalo. Neeeee! Floooooraaaa! povika Bloom iz očaja k nebu. Tada dolete Musa i Stella. Musa ju pokuša oživjeti, i Stella, ali zelene oči ostadoše sklopljene.Stella upotrijebi svoju energiju Sunca, ali ni bljesak joj neotvori oči. Ne, nije mrtva, uvjeravala je Bloom sama sebe, još uvijek držeći ruku na Florinom srcu. Toliko toga smo prošle zajedno, kao Winx club. Ona se sjeti Florinog juništva, njenih savjeta, dobrote, ljubaznosti, snalažljivosti. Nije mogla, jednostavno nije hjela povjerovati da joj je prijateljica mrtva. Ubrzo se sve skupe oko naizgled mrtve vile prirode, prelijepe Flore. Ne, to nije moguće, reče Tecna. Nakon toliko godina zajedno, nije nas mogla tek tako ostaviti. Layla joj dodirnu preplanulo lice. Bilo je hladno kao led.Roxy joj uze ruku. Pusti ju, a ona samo pade na zemlju. Tecna opipa puls. Nije ga bilo. Musa ju prodrma, no ništa. Ostala je tako na podu, sklopljenih očiju, a srce joj nije kucalo. Iznad njih dolete Trix i Daltor. Oni se nasmiju. Ti...platit ćeš! povika Stella, uperivši prst u Icy. Da, reče Layla. svi ćete platiti. Da, reče Musa. Svaki njen uzdah, skupo ćete platiti. Da, reče Roxy. Ona nije bila obična vila. Nama je značila mnogo više. Bila nam je kao sestra. Da, reče Tecna. Nakon toliko godina zajedno, naša je prijateljica zaslužila da se borimo sa onima koji su joj nanijeli toliko zlo. Da, reče Bloom. Skupo ćete ovo platiti. Bloom Icy udari sa vatrenom loptom, Tecna ju onesposposobi, a Stella ju zabljesnu. Layla je Darcy i Daltora uhvatila u mrežu, a Roxy i Musa su se borile protiv Stormy. Na kraju ih pobijede, a oni nestanu, ipak sa osmijehom na licu, jer su ispunili svoju osvetu. Flora ustade. Boli me glava, bi prvo što je rekla, glava joj bi otečena. One do nje dođu. Jesi li dobro? upita Stella.Da, reče Flora. Šta se dogodilo? upita ona, držeći se za glavu. Icy te pogodila, reče joj Tecna. Srce ti nije kucalo, vjerovatno ga je zaledila. One se sretne vrate u Alfiu, sretne što je Flora dobro. Smile
[Vrh] Go down
Edna
Tecna
Tecna

PostajNaslov: Re: Priča sa smjlima(Nisam uzela fol od winx smajli priča)   ned kol 16, 2009 12:02 pm

Pa? Šta mislite o pričama? Komentirajte!
[Vrh] Go down
Valentina <3
Musa admin
Musa admin

Female Broj postova : 4189
Reputacija: : 37
Registration date : 16.10.2008

PostajNaslov: Re: Priča sa smjlima(Nisam uzela fol od winx smajli priča)   uto kol 18, 2009 9:59 pm

Fora priče,samo nije Daltor nego je Valtor

Potpis by:me
[Vrh] Go down
http://winxclubgirls333.blog.hr
Flora_Sany
Roxy
Roxy

Female Broj postova : 716
WinX rpg: : Sany
Reputacija: : 15
Registration date : 30.05.2009

PostajNaslov: Re: Priča sa smjlima(Nisam uzela fol od winx smajli priča)   sri kol 19, 2009 1:37 am

Super su vam price...
[Vrh] Go down
Edna
Tecna
Tecna

PostajNaslov: Re: Priča sa smjlima(Nisam uzela fol od winx smajli priča)   čet kol 20, 2009 11:17 am

Hvala Sandra!
[Vrh] Go down
Flora_Sany
Roxy
Roxy

Female Broj postova : 716
WinX rpg: : Sany
Reputacija: : 15
Registration date : 30.05.2009

PostajNaslov: Re: Priča sa smjlima(Nisam uzela fol od winx smajli priča)   čet kol 20, 2009 4:05 pm

Nema na cemu ^_^
[Vrh] Go down
Edna
Tecna
Tecna

PostajNaslov: Re: Priča sa smjlima(Nisam uzela fol od winx smajli priča)   sub kol 22, 2009 5:15 pm

Zabava u dvorcu
laylica : Pozvane mo na zabavu u ukletom dvorcu kraljice Angele. sad smiley Ali pazite! Zbilja je uklet! motor
bloomie : Ja ću paziti. Ko zna šta je bila ta kraljica.
laylica :Bila je vještica. Zato je njen dvorac uklet. Jedina koja se nije zabrinula bila je stellica.
stellica : Ja se nebrinem. Ipak, imam moć Sunca, zar ne?
floraica : Ipak pazi. Šta znaš, šta može to prokletstvo?
Stella enchantix nemoj biti strašljivica Flora! Ti se uvijek plašiš bezveze!
zaljubljen Stella, Flora nije strašljivica.Nego se ti praviš važna!
bloom enchantix Tako je Roxy! Reci joj!
Tecna enchantix I ja se slažem sa vama.
Musa disco outfit Tako je! Nevrijeđaj Floru! Pomagala ti je! I to mnogo puta! srditie me!
Layla transform outf nemoj te se vrijeđati! Idemo ili ne?
bloom enchantix Flora new outfit Musa school outfit Tecna dance outfit Layla disco outfit zaljubljen: Da!!!
Stella enchantix Ako ste protiv mene, ja idem sama!
Flora disco Idi ako želiš!
bloom enchantix Nećemo te zaustavljati. Ako želiš idi. Ali mi te nećemo spašavati, ako upadneš u nevolju!Na nas neračunaj!
zaljubljen Idi Stella ako tako želiš!
Tako su one krenule na zabavu. Ostale Winx osim Stelle plesale su do ljudi, everybody dance now! everybody dance now! everybody dance now! everybody dance now! everybody dance now!, a Stella je plesala sama. ojueeeeaa
Kada su isplesale, bloom enchantix reče:
bloom enchantix : Zašto smo došle bez Stelle?
Flora disco Pogledajte ju kako igra sama. ojueeeeaa
Tecna dance outfit Ne, ona vrijeđa Floru, sjećate se?
zaljubljen: Ma sigurno nije tako mislila.
Musa school outfit: Pozovite ju nazad.
Tecna enchantix Ne. Ako joj se sviđa, ostavimo ju tamo.
bloom enchantix : Ako joj je Flora oprostila, zašto da ju nepozovemo nazad?
Musa school outfit : Hajde cure, pozovimo ju. Šta ako upadne u nevolju, a mi smo daleko?
Tecna dance outfit Neka se spašava sama.
Flora disco Da, Tecna dance outfit je upravu.
bloom enchantix: Kako možete biti tako bezosjećajne? Pa bila nam je prijateljica!
Layla disco outfit : Zavežite već jednom!!!
Tecna dance outfit : Nećemo!
Layla disco outfit: Hoćete!
Tecna dance outfit Nećemo!
Tada se začu Stellin krik. Daltor ju odnese.
Stella night dress: A, cure upomoć!!!!
bloom enchantix: Ko će ju sad spasit?
Tecna dance outfit Ja neću.
Flora disco : Neću ni ja.
Musa school outfit : Onda neću ni ja!
Layla disco outfit : Neću ni ja.
zaljubljen : Neću ni ja.
bloom enchantix : Onda ću ju ja spasiti. Ali emojte mene zvati kada vama bude trebalo spašavanje.
Tecna dance outfit : Tako si rekla i Stelli, pa ju sad spašavaš!
bloom enchantix Daj začepi Tecna dance outfit!
bloom enchantix : Winx belivix!
Zatim poletje niz hodnik. Upomoć! ču se Stellin glas. Daltor ju je ganjo. ralje
bloom enchantix : Ostavi moju prijateljicu na miru! Vatrena kugla!
Tada izbaci jaku kuglu. Stella night dress ju zagrli.
Stella night dress : Hvala Bloom. Hvala ti što si me spasila.
bloom enchantix : Sve za tebe prijateljice!
Flora disco : Aaaa!Upomoć!
Musa school outfit : Ja neću!
Tecna dance outfit neću ni ja!
Layla disco outfit Neću ni ja!
zaljubljen : Baš me briga za tu glupaču!
bloom enchantix : Neću ni ja. Nije htjela da ti oprosti.
Stella night dress Ipak ću ju spasiti.
Floru je jelo neko čudovište.
Flora disco : Upomoć!!!!!!!!!!!!!!!!

Stella enchantix : Winx belivix!
Tada naiđe ljubavnismajlblabla.
ljubavnismajlblabla : Stella!
ples Tada zaplesaše od sreće.
Bloom je trčala, a Daltor za njom. ralje ralje ralje ralje ralje
no comment: platit ćeš vilo!
bloom enchantix : Energija Zmajeve vatre! Ona se okrenu, i pogodi ga. On upade u nesvijest.
bloom enchantix : Ali..Flora...Šta s njom... ok, Stella!!!!
Stella enchantix : Šta je?
bloom enchantix : Pošla si da spasoš Floru! Zaboravila si?
Stella enchantix : Baš me briga! Došao mi je I belive I can fly...
I belive I can fly.. : Ne Stella, idi. Nebrini se za mene. Ja ću pozvati ostale majstore magije.
ljubavnismajlblabla ljubavnismajlblabla ljubavnismajlblabla mobile .
jupiiiii
jupiiiii : Gdje je Layla disco outfit ?
bloom enchantix : Tamo je.
I svi dečki odoše svojim curama. A samo je giving rose smiley
giving rose smiley : Gdje je Flora?
ljubavnismajlblabla : Tu sam!!!
floraica : Tu si, jeli? Onda me spaaaaasiiiii!!!!
ljubavnismajlblabla : Spasit ću te.
Ali, kada on stegnu čudovište, ono još više stegnu jadnu Floru.
floraica : Ubi me!!!
ljubavnismajlblabla : Povuću, pa ću zvat one zaljubljene parove. ples
Kada uđe, oni su plesali, ali muzika bijaše jako glasna.
ljubavnismajlblabla Hoćeli neko spasiti Floru???
bloom enchantix Koju Floru?
ljubavnismajlblabla : Zaboravila si ju?
bloom enchantix : Jesam, napila sam se. Popila sam 5 piva. Musa disco outfit i Tecna dance outfit su me nagovorile.
ljubavnismajlblabla ode dalje.
ljubavnismajlblabla : Sjećaš li se ti Stella možda Flore?
stellica : koja sad Flora? I koja stellica ?
ljubavnismajlblabla : Zaboravila si ju i ti?
Stella enchantix : Da, a možeš li mi reći kome kog vraga drži?
ljubavnismajlblabla : Ovo je sve ludo. Kako se nesjeća ni Flore ni sebe ni Brandona?
Idem do Tecne. Bar je ona ovdje jedina normalna. Stella je sigurno popila jedno 15 piva.
ljubavnismajlblabla : Sjećaš li se ti možda Flore?
Tecna dance outfit : A ko si ti?
ljubavnismajlblabla : Ja sam Helia. A ko si ti? Ti sigurno nisi Tecna.
Tecna enchantix : Pa i nisam!
ljubavnismajlblabla : Sve je poludilo! Imal ko normalan ovdje?
zaljubljen : Ja sam normalna!
II dio kad ga smislim!
[Vrh] Go down
Edna
Tecna
Tecna

PostajNaslov: Re: Priča sa smjlima(Nisam uzela fol od winx smajli priča)   ned kol 23, 2009 11:50 am

II dio
ljubavnismajlblabla : Hvala Bogu, bar neko normalan. Roxy...
Roxy se nasmija. muhahahahahah. Tada se svi muhahahahahah .
Jadni Helia ništa nije shvatao.
ljubavnismajlblabla : Šta je smiješno?
ništa neshvatam.
bloomie : Htjeli smo te malo zafrkati, izgledao si nam napet. To je bila Roxyna ideja. Glumili smo da smo pijani.
ljubavnismajlblabla : Jako ste dobro glumili. Pomislio da ste stvarno pijani. A šta to tecnica ima u džepu?
Tecna enchantix : Vodu u bocama pive!
Stella enchantix :Sada se niko više neljuti na našu vilu prirode, želimo joj se izviniti, i spasiti ju.
Winx: Winx belivix!
One tada polete niz hodnik.
floraica : Molim vas da mi neko pomogne!!! Nemogu više izdržati!
bloomie : Drži se Flora!
bloomie : Vatrena kugla!
stellica : Sunčane zvijezde!
laylica : Čvrsta mreža!
tecnica : Tehničkni val!
musica : Sonični udarac!
zaljubljen Energija životinja!
Tako one spase prijateljicu, i ubiju čudovište koje je Daltor stvorio. A kada nestane čudovišta, nestane i Daltor.
Tecna enchantix : Flora, izvini što smo bile onakve prema tebi, nismo htjele da te spasimo, bile smo jako sebične. Tu pogrešku smo shvatile prekasno.
Flora disco : Opraštam vam. A Stella night dress , izvini i ti. Bila sam sebična, nisam te htjela spasiti.
Sve winx osim Bloom: Da, izvini Stella night dress !
Stella night dress : Oprošteno, zaboravljeno! A Flora, izvini i ti što sam te nazvala plašljivicom.
Flora disco : Oprošteno ti je.
bloom enchantix : Flora, izvini što sam i ja bila sebična.
Flora disco : Nema veze, prijateljice.
Tada dođu dečki, i ljubavnismajlblabla se sa njima smijao, a i oni su se muhahahahahah .
floraica : Šta je bilo?
Kada joj ljubavnismajlblabla ispriča kako su ga zafrkali, i Flora new outfit se nasmija.
Musa school outfit priži ruku.
Musa school outfit : Prijateljice zauvijek?
Ostale polože ruke na njenu.
Winx club uvijek i zauvijek! rekoše one, pa podignu ruke u zrak, a zatim se zagrle. Onda svi odu odatle, dečki u Crvenu fontanu, a djevojke u Alfiu.
Kraj
[Vrh] Go down
Edna
Tecna
Tecna

PostajNaslov: Re: Priča sa smjlima(Nisam uzela fol od winx smajli priča)   ned kol 23, 2009 11:52 am

Kometirajte!
[Vrh] Go down
Edna
Tecna
Tecna

PostajNaslov: Re: Priča sa smjlima(Nisam uzela fol od winx smajli priča)   ned kol 23, 2009 12:09 pm

Dali vam je smiješno kako su winx i majstori magije zafrkali Heli-a? Meni je to smiješno!!! Very Happy
[Vrh] Go down
Edna
Tecna
Tecna

PostajNaslov: Re: Priča sa smjlima(Nisam uzela fol od winx smajli priča)   uto kol 25, 2009 5:59 pm

Druga verzija priče Zabava u dvorcu !
Zabava u dvorcu
I dio
laylica : Cure, pozvane smo na zabavu u ukletom dvorcu kraljice Angele. Ali pazite! Zbilja je uklet!
bloomie : Ja ću paziti. Ko zna šta je bila ta kraljica.
laylica : Bila je vještica. Zato joj je dvorac uklet. Jedina koja se nije zabrinula bila je stellica.
stellica : Ja se nebrinem. Ipak, imam moć Sunca, zar ne?
floraica : Ipak pazi. Šta znaš, šta može to prokletstvo?
Stella enchantix : Nemoj biti plašljivica Flora! Ti se uvijek plašiš bezveze!
zaljubljen : Stella, Flora nije plašljivica. Nego se ti praviš važna!
bloom enchantix : Tako je Roxy! Reci joj!
Tecna enchantix : I ja se slažem sa vama.
Musa disco outfit : Tako je! Nevrijeđaj Floru! Pomagala ti je!I to mnogo puta! srditie me!
Layla transform outf : Nemojte se vrijeđati! Idemo ili ne?
bloom enchantix , Tecna enchantix , Musa school outfit , Layla transform outf , Flora disco, zaljubljen : Da!!!
Stella enchantix : Ako ste sve protiv mene, ja idem sama!
Flora disco : Idi ako želiš.
bloom enchantix : Nećemo te zaustavljati.Ako želiš idi. Ali mi te nećemo spašavati ako upadneš u nevolju! Na nas neračunaj!
zaljubljen : Idi Stella ako tako želiš!
Tako su one krenule na zabavu. Ostale Winx osim Stelle su plesale do ljudi everybody dance now! everybody dance now! everybody dance now! , a Stella je plesala sama ojueeeeaa .
Kada su isplesale, bloom enchantix reče:
bloom enchantix : Zašto smo došle bez Stelle?
Flora disco : Pogledajte ju kako pleše sama. ojueeeeaa
Tecna enchantix : Ne, ona vrijeđa Floru, sjećate se?
zaljubljen : Ma, sigurno nije tako mislila.
Musa school outfit : Pozovite ju nazad.
Tecna enchantix : Ne. Ako joj se sviđa, ostavimo ju tamo.
bloom enchantix : Ako joj je Flora oprostila, zašto da ju nepozovemo nazad?
Musa school outfit : Hajde cure, pozovimo ju. Šta ako upadne u nevolju, a mi smo daleko?
Tecna dance outfit : Neka se spašava sama.
Flora disco : Da, Tecna dance outfit je upravu.
bloom enchantix : Kako možete biti tako bezosjećajne? Pa, bila nam je prijateljica!
Layla disco outfit : Zavežite već jednom!
Layla disco outfit : Hoćete!
Tada se začu Stellin krik.
Stella night dress : A, cure upomoć!!!
bloom enchantix : Ko će ju sada spasiti?
Tecna dance outfit : Ja neću.
Flora disco : Neću ni ja.
Musa school outfit : Onda neću ni ja!
zaljubljen : Neću ni ja.
bloom enchantix : Onda ću ju ja spasiti. Ali nemojte mene zvati kada vam bude trebalo spašavanje!
Kraj prvog dijela
[Vrh] Go down
Petra
Naj aktivniji mod
Naj aktivniji mod

Broj postova : 4340
Reputacija: : 8
Registration date : 13.11.2008

PostajNaslov: Re: Priča sa smjlima(Nisam uzela fol od winx smajli priča)   uto kol 25, 2009 6:11 pm

super ti je priča

Naj aktivniji mod
Naj aktivniji mod

Broj postova : 4340
Reputacija: : 8
Registration date : 13.11.2008

PostajNaslov: Re: Priča sa smjlima(Nisam uzela fol od winx smajli priča)   uto kol 25, 2009 6:12 pm

ajde sljedeči dio

Tecna
Tecna

PostajNaslov: Re: Priča sa smjlima(Nisam uzela fol od winx smajli priča)   sri kol 26, 2009 9:58 pm

Hvala Petra! Evo sljedeći dio:
Druga verzija priče Zabava u dvorcu
II dio

Tecna dance outfit : Tako si rekla i Stelli, pa ju sada spašavaš!
bloom enchantix : Daj zaveži Tecna dance outfit ! Winx belivix!
Ona poletje niz hodnik.
Stella night dress : Upomoć!!!
bloom enchantix : Ostavi moju prijateljicu na miru! Vatrena kugla! Ona udari Daltora u leđa tako snažno, da on nestane.
Stella night dress ju zagrli.
Stella night dress : Hvala Bloom. Hvala što si me spasila.
bloom enchantix : Sve za tebe prijateljice!
Tada se začu Florin krik.
Flora disco : Upomoć!!!
Musa school outfit : Ja neću.
Tecna dance outfit : Neću ni ja.
zaljubljen : Baš me briga za tu glupaču.
bloom enchantix : Neću ni ja. Nije htjela da te spasi.
Stella enchantix : Ipak ću je spasiti.
[Vrh] Go down
Edna
Tecna
Tecna

PostajNaslov: Re: Priča sa smjlima(Nisam uzela fol od winx smajli priča)   sri kol 26, 2009 10:13 pm

Stella enchantix : Winx belivix!
Ona poletje niz hodnik, ali naiđe I belive I can fly.. .
I belive I can fly.. : Stella!
Oni tada zaplesaše od sreće. ples
bloom enchantix : Ali...Flora...ok, Stella!
Stella enchantix : Šta je?
bloom enchantix : Pošla si da spasiš Floru!
Stella enchantix : Baš me briga za nju. Došao mi je I belive I can fly.. .
I belive I can fly.. : Ne Stella, idi. Pozvat ću ostale majstore magije.
ljubavnismajlblabla jupiiiii happyić :cheers: gigle smiling
gigle smiling : Gdje je Layla disco outfit ?
bloom enchantix : Tu je.
Kada su ušli, Tecna dance outfit je pila pivu. Bloom to sve uništi svojom Zmajevom vatrom, a zaljubljen i happyić spase Floru.
Tecna dance outfit : Ne!
Tecna dance outfit : Zašto si to učinila?
bloom enchantix : Za tvoje dobro. Neželim da se napiješ.
Tecna dance outfit : Nisi to smjela učiniti. Više mi nisi prijateljica.
Musa school outfit : Ni meni.
Flora disco : I ja mislim da to nisi trebala učiniti. Ni meni više nisi prijateljica.
zaljubljen : Ni meni više nisi prijateljica.
Stella enchantix : Ni meni.
bloom enchantix : Ok, ali da znate, kada vama bude trebalo spašavanje, nemojte na mene računati. Ona vidje Sky-a i Diaspro na kauču.
bloom enchantix : Ona je sada tvoja cura. Netraži me nikad više. Nikad, nikad više.
Ona ode odatle munjevitom brzinom.
Kraj drugog dijela
[Vrh] Go down
Edna
Tecna
Tecna

PostajNaslov: Re: Priča sa smjlima(Nisam uzela fol od winx smajli priča)   pet kol 28, 2009 9:51 am

III dio
bloomie je otišla do direktorice Faragonde da ju premjesti u drugu sobu, što dalje od Winx cluba.
Ona ju premjesti u sobu 2 sprata iznad njihovih, na tek dograđenom 5 spratu. To je bio miran sprat, samo je ona bila na njemu. bloomie se kada ih sretne na hodniku pravila da ih nepoznaje, na časovima je sjedila što dalje od njih. Sve Sky-eve poruke je izbrisala,telefon isključila, zaključavala bi se u sobu nedopuštajući da iko uđe.
Kika je smatrala jedinim prijateljem.
bloomie : Te mi glupače uopšte nisu potrebne.
Spalila je sve njihove slike, pobacala sve poklone koje su joj poklonile, kao da nepostoje.
floraica : bloomie se ljuti na nas. Neželi razgovarati.
tecnica : Nama netreba neko ko se pravi važan. Ona misli da je najvažnija i najmoćnija samo zato što posjeduje moć Zmajeve vatre. Možemo mi biti i bez nje.
laylica musica i Roxy: Da! Možemo mi i bez nje.
stellica i floraica : Valjda ste upravu.
Prof. Avalon: Danas ćemo raditi ujedinjenje moći. Najbolje ću ocijeniti. Koje dvije učenice budu najbolje uradile, dobit će petice. Neka se sastave bloomie i tecnica , musica i floraica , laylica i Roxy, stellica i Priscille.
bloomie se pobuni. Ona diže ruku.
Prof. Avalon: Da bloomie ?
bloomie : Mogu li ja raditi sa Priscille, a stellica sa Tecnom?
Prof. Avalon: Da, naravno.
Tako je bloomie radila sa Priscille, pa su obje dobile petice. Njihova magija je bila vrlo jaka.
bloomie na hodniku srete Stellu i Floru.
stellica : bloomie , moramo razgovarati...
bloomie ih samo zaobiđe.
stellica : Zašto se uopšte trudim? Dobro nam je i bez nje.
floraica : Tako je. Ako upadnemo u nevolju, same ćemo se čupati iz nje.
To izmami osmijeh na licu Daltora, i licima Trix-a, kao i na licima čarobnjaka sa kojima su se udružili, onima koji su ih proganjali u Gardenii, pošto su to vidjeli u kugli koju je napravio jedan od čarobnjaka.
[Vrh] Go down
Edna
Tecna
Tecna

PostajNaslov: Re: Priča sa smjlima(Nisam uzela fol od winx smajli priča)   pet kol 28, 2009 10:26 am

Daltor: Savršeno. Winx se više nedrže zajedno. bloomie ih je napustila. Pravi je trenutak da napadnemo.
Icy: bloomie ih više nemože spasiti.
Stormy: Uzimat ćemo ih jednu po jednu.
Čarobnjaci: I stavljati u ćelije sa rešetkama koje upijaju moć onoga koji je iza njih, a ne onoga koji je ispred.
Daltor: Trix, vi ćete prvo oteti Roxy, i dovesti ju ovamo.
Čarobnjaci: A mi ćemo spremiti ćelije.
Stormy: Kada učitelju?
Daltor: Danas. Kada bude šetala psa, zgrabite ju.
Trix krenu u akciju nakon predavanja.
Roxy: Idem prošetati Arthura. Idemo u svakodnevnu šetnju.
floraica : Pazi se. Svakakve opasnosti vrebaju napolju.
Sve joj kažu da se pazi.
Roxy: Nebrinite se. Pazit ću.
Čim ona izađe, Darcy ju začepi usta trakama za oduzimanje moći, i uvi ju u njih. Zatim ju ponese. Arthur zalaja, a Icy ga ušutka. Zatim odnesu Roxy.
Tako dođu do Daltorove pećine.
Trix: Evo je, učitelju.
Daltor: Bravo. pljesak
Zatim priđe Roxy. Podiže joj lice. Njena duga, roze kosa sklonila se sa lica, njene ljubičaste oči gledale su u njega, a svijetloroze usne ispod traka uzele neki čudan oblik, dok se pokušala otrgnuti Icy,koja ju je držala svom snagom.
Daltor: Ćao vilo. Čujem da te je bloomie spašavala od mojih prijatelja čarobnjaka zajedno sa ostalima, a ti si bila nezahvalna, ni hvala joj nisi rekla za sav njen trud.
Zatim se okrenu Trix.
Daltor: Odvedite ju u ćeliju prvu u redu, čarobnjaci su obavili svoj posao.
Trix ju odvedu tamo. Darcy skinu sa nje trake, i baci ju u ćeliju. Roxy, zatvorena unutra poče vikati, drmajući rešetke,,
Roxy: Pustite me odavde!,a neko joj zračenje odnosilo moć iz tijela, a Trix namjeste tako da osim njihovih moći, moći Daltora, i moći čarobnjaka, jedina moć koja je mogla svrgnuti katanac sa vrata ćelije bila je moć najveća u univerzumu, koja je pripadala jednoj djevojci, bivšoj Roxynoj prijateljici, koju su otjerale iz kluba radi vrijeđanja Flore.Ni mačevi nebi mogli ništa, samo njihove moći, moć Daltorova, moć čarobnjaka, i moć te djevojke jedino su mogle svrgnuti katanac, i pustiti jadnu Roxy. One odu odatle.
floraica : Gdje je Roxy? Dugo je nije bilo.
tecnica : Ma nebrini. Zna se sama braniti. Nemaš razloga za brigu.
Trix: Učitelju, koju vilu sljedeću hvatamo?
Daltor: Floru. Predvečer, kada bude zalijevala cvijeće na balkonu, zgrabite ju.
Trix tako učine. Kada floraica predvečer izađe da zalije cvijeće na balkonu, Darcy ju umota u trake za oduzimanje moći, i ponese ju.
Daltor: Ćao vilo. Čujem da ti je bloomie toliko puta pomagala, a da joj ni hvala nisi rekla.
Kada su je Trix vodile kroz hodnik do druge ćelije, prođoše kraj Roxy.
Roxy: floraica !
Roxy je pružala ruke, ali između ćelija je bila gusta mreža, pa kada bi pružila ruku, opekla ju je, i vratila ju nazad.
Floru stave u ćeliju do Roxyne. I njoj je zračenje odnosilo moć iz tijela.
floraica : Roxy!
Pokušavale su sklopiti ruke, izaći, ali nisu uspjele. Na kraju su morale nemoćne sjesti na pod, dok bi im zračenje odnosilo moć, a odjeća se prašila. Tako sjedeći, razmišljale su samo o jednom, o bloomie, koja ih je jedina sada mogla spasiti, i koju su tako grubo otjerale.
Kraj trećeg dijela
[Vrh] Go down
Edna
Tecna
Tecna

PostajNaslov: Re: Priča sa smjlima(Nisam uzela fol od winx smajli priča)   pet kol 28, 2009 11:57 am

IV dio
Stormy: Koga ćemo sljedećeg oteti učitelju?
Daltor: Stellu. Sutra, kada bude u shopingu, zgrabite ju.
Trix tako učine. Sutradan ujutro, dok je Stella night dress bila u shopingu, Darcy ju umota u trake za oduzimanje moći, a čarobnjaci ju bace u ćeliju.
Čarobnjaci: Sjeti se Stella night dress koliko ti je samo puta bloom enchantix pomagala. Voljela vas je, a vi ste izigrale njeno povjerenje.
[Vrh] Go down
Edna
Tecna
Tecna

PostajNaslov: Re: Priča sa smjlima(Nisam uzela fol od winx smajli priča)   sub kol 29, 2009 11:53 am

Sada vas više nevoli, izigrale ste njeno povjerenje, a ona vas jedina sada može spasiti. Oni se nasmiju, pa odu. Stella pogleda kraj sebe, i shvati zašto su čarobnjaci govorili u množini. U ćeliji kraj sebe ugleda slabu Floru, a do nje još slabiju Roxy.
Stella: Flora disco ! Roxy!
Flora disco i Roxy: Stella night dress !
Propade im još jedan pokušaj da dodirnu jedna drugoj ruku.Na kraju i Stella night dress morade sjesti na pod, dok joj je zračenje, kao Roxy i Flori, odnosilo iz tijela magiju, a sa njom malo pomalo i život.
Stormy: Učitelju, koju ćemo od vila uzeti sljedeću?
Daltor: Laylu. Danas, kada bude plesala sama u sobi, zgrabite ju.
Tako i bi. Lijepu Laylu zgrabe dok je plesala, i u trakama za oduzimanje moći donesu u Daltorovu pećinu, a Daltor ju baci unutra.
Layla disco outfit : Stella night dress ! Flora disco ! Roxy!
Stella night dress , Flora disco i Roxy: Layla disco outfit !
One su pružale ruke, pokušavale izaći, ali na kraju i Layla disco outfit nemoćno morade sjesti na pod, dok su joj zračenja odnosila moć. Razmišljale su samo o bloom enchantix , jedinoj vili koja ih je sada mogla spasiti.
Stormy: Koju ćemo vilu uzeti sljedeću, učitelju?
Daltor: Musu. Danas, kada se bude vraćala sa predavanja, zgrabite ju.
Kraj četvrtog dijela
[Vrh] Go down
Edna
Tecna
Tecna

PostajNaslov: Re: Priča sa smjlima(Nisam uzela fol od winx smajli priča)   pon kol 31, 2009 12:26 pm

Sutradan je prof. Avalon pitao Bloom, Musu i Tecnu gdje su Roxy, Flora disco , Stella night dress , i Layla disco outfit .
bloom enchantix : Neznam. Više nismo prijateljice, sada sam 2 sprata iznad, na novodograđanom 5 spratu.
Tecna enchantix i Musa school outfit također rekoše da neznaju. Kada se Musa vraćala sa predavanja, otmu ju Trix, a u ćeliju bace čarobnjaci.
Musa: Layla disco outfit ! Stella night dress ! Flora disco ! Roxy!
Layla disco outfit , Stella night dress , Flora disco i Roxy: Musa school outfit !
Propade im još jedan plan da dodirnu jedna drugoj ruku.
[Vrh] Go down
Valentina <3
Musa admin
Musa admin

Female Broj postova : 4189
Reputacija: : 37
Registration date : 16.10.2008

PostajNaslov: Re: Priča sa smjlima(Nisam uzela fol od winx smajli priča)   pet ruj 04, 2009 11:43 pm

Presuper je priča!! Shocked

Potpis by:me
[Vrh] Go down
http://winxclubgirls333.blog.hr
Edna
Tecna
Tecna

PostajNaslov: Re: Priča sa smjlima(Nisam uzela fol od winx smajli priča)   pet ruj 11, 2009 9:44 pm

Hvala. Smile Evo još jedan dio:
V dio
Na kraju i Musa school outfit morade nemoćno sjesti na pod, dok joj je zračenje odnosilo moć. Na kraju otmu i Tecnu dok je nešto tražila na netu.
Tecna dance outfit : Musa school outfit ! Layla disco outfit ! Stella night dress ! Flora new outfit ! Roxy!
Musa school outfit , Layla disco outfit , Stella night dress , Flora new outfit i Roxy: Tecna dance outfit !
Na kraju i Tecna dance outfit morade sjesti na pod, dok joj je moć odvlačilo zračenje u rešetke. Tada dođu svi zlikovci, i stanu ispred ćelija.
Valtor, Trix i Čarobnjaci: Male vile, neračunajte na vaš jedini spas, bloom enchantix . Sjetite se samo koliko vam je samo puta ta cura pomagala oko svega. Pomagala vam je u borbama protiv nas, a sigurno i u svakodnevnom životu. Voljela vas je, a vi ste ju grubo odbile. Povrijedile ste to nježno stvorenje, koje je uvijek bilo uz vas, u najtežim trenutcima. Voljela vas je, iako vi to niste primjetile.Da nije, nebi vam toliko pomagala u borbama protiv nas. A pogledajte sada, od najbolje prijateljice napravile ste suparnicu. Kada ste bile takve, umrite!!!
Oni odu.
Flora new outfit : Mislim da su upravu. Bile smo pregrube prema njoj.
Tecna dance outfit : Otjerale smo ju čineći pogrešku.
Stella night dress : Da, i sada plaćamo.
Musa school outfit : Sjećate li se? Uvijek je bila uz nas, pomažući nam kao sestra. Izigrale smo njeno povjerenje. Možda će nas pustiti da umremo.
Dečki sutradan krenu da spase cure, ali i oni završe u ćelijama. Sa njima je došao i Sky.
Bradon: Sky, misliš li da će nas bloom enchantix spasiti?
Sky: Neznam. Na poruke mi neogovara, na telefon se nejavlja, zaključava se u sobu, nemogu ući...nevoli me. Cure počnu plakati. Crying or Very sad
Helia: Molim vas djevojke, nemojte plakati. Te suze nepristaju na vaša lijepa lica.
Sky: Ja sam jedini koji ovdje treba tugovati, slomila mi je srce. Bacila je pola mene kada mi je rekla da mi je sada Diaspro cura, kada me napila. Nikako da shvati da volim nju, a ne Diaspro.
Layla disco outfit kroz suze Crying or Very sad : A mi...mi smo izigrale njeno povjerenje, a toliko nam je pomagala.
Riven: Cure, molim vas, nemojte plakati. Siguran da voli Sky-a. I cure voli, sigurno.Spasit će nas.
Timmy: Da. Siguran sam da te voli, Sky.Spasit će nas.
Nabu: Dajte ljudi, nemojte biti takvi. Siguran sam da voli Sky-a, i da će nas spasiti.
U školama Magix-a nasta opšti haos. Nedostaje 6 vila, i 6 majstora magije. Kada bloom enchantix pitaju gdje su, ona kaže da nezna gdje su, kako ih je nazvala, glupače i jarci. Navečer je sa Kikom uz kokice gledala film, dok su oni u podzemnom svijetu, u ćelijama, čekali da ih ona spasi.
Film se zvao,,Prijateljice zauvijek!". Govorio je o skupini mladih djevojaka: Jane, Grace, Fler, Juliette, Mary, Marie i Tammara. One su se zaklele na prijateljstvo do kraja života. Grace je imala problema sa svojim dečkom. Varao ju je sa djevojkom po imenu Laura. A prijateljice su je otjerale iz kluba radi vrijeđanja Fler. Ona se odselila u drugi grad, a prijateljice joj je oteo zli čarobjak, i zatočio ih u kaveze. Njoj je bilo svejedno, a prijateljice su lile suze Crying or Very sad za tim što su izigrale njeno povjerenje. Ona sanja kada su joj pomagala. Ujutro ode, i spasi ih. Ali, priča je imala tužan kraj, Fler je ubijena. One skole ruke, i skoče u smrt sa visoke planine. Tako su i u smrti bile zajedno. bloom enchantix je brisala oči maramicom. Za to vrijeme, u podzmnoj Valtorovoj pećini, njene prijateljice su neutješno plakale. Crying or Very sad
Timmy: Molim vas djevojke, prestanite plakati.
Flora disco kroz svoje suze Crying or Very sad : Ali...kako? Izigrale smo njeno povjerenje, a toliko je pomagala nama svima.
Brandon: Sky, bar ti nemoj biti tužan.
Sky: Ali kako? Samo sam nju volio od svih djevojaka u univrzumu.
Tako su se uzajamno tješili, dok bi bloom enchantix spavala Sleep Oni zbog velike tuge nisu ni mogli. Sad
Sanjala je kada su joj pomagale, njihov smijeh, Smile , zagrljaje zagrljaj ...a onda njihovu sliku u Valtorovoj pećini, cure koje brišu suze, Sky koji ponavlja da ga nevoli, da mu je slomila srce, dečki koji ga tješe, i cure koje koje govore da su izigrale njeno povjerenje, a toliko im je pomagala. Kada se probudi,i sama ih se sjeti, i kakva je koza bila prema njima. Ustala je, obukla se na brzinu, umila se, oprala zube, počešljala kosu, popila kafu, i na brzinu pojela nešto za doručak. Spasit ću vas, obećavam, rekla je, držeći ruku na srcu, dok je trčala niz hodnik Alfie. Pred Valtorom pećinom se transformira u belivix.
Sky: Ja bez nje nemogu živjeti.
Tada doletje bloom enchantix , ali pred ćelijama je bio Valtor. Svi počnu vikati:
Bloom, molim te, spasi nas!
bloom enchantix : Valtore, opet se srećemo. Dajem ti dvije mogućnosti.
[Vrh] Go down
Edna
Tecna
Tecna

PostajNaslov: Re: Priča sa smjlima(Nisam uzela fol od winx smajli priča)   pet ruj 11, 2009 10:05 pm

Ili mi odmah pusti prijatelje, prijateljice i dečka, ili se spremi da umreš!
Valtor: Nikada ih neću pustiti, a i ti ćeš im se pridružiti.
bloom enchantix : Zmajeva energija!
Ona otopi Valtora, koji se više nije pojavljivao u borbama protiv njih. A zatim ih spasi.
Sky: Jesili me malo prije nazvala de...de...dečkom?
Brandon, Helia, Riven, Timmy i Nabu:A nas...pri...ja...t..te...lji...ma...prijateljima?
Stella night dress , Flora new outfit , Musa school outfit , Tecna dance outfit , Layla disco outfit i Roxy: A nas...pri..ja...te...lji..ca...m...ma?
bloom enchantix : Da, ti si moj dečko. Volim te, ljubavi. Ona poljubi Sky-a.
bloom enchantix : Da, vi ste moji prijatelji. Volim vas, dečki. Ona poljubi Brandona, Helia, Rivena, Timmya i Nabu-a.
bloom enchantix : Da, vi ste moje prijateljice. Volim vas, cure. Ona zagrljaj Stellu, Floru, Musu, Tecnu, Laylu i Roxy.
Winx osim bloom enchantix : bloom enchantix, izvini zbog...
bloom enchantix ih prekine.
bloom enchantix : Ma, davno vam je oprošteno. Vi ste zauvijek moje najbolje prijateljice. Izvinite i vi.
Winx osim bloom enchantix : Ma, davno ti je oprošteno. Ti si zauvijek naša najbolja prijateljica na svijetu.
Svi nasmiješeni odu odatle.
Kraj
Komentirajte!!!
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Priča sa smjlima(Nisam uzela fol od winx smajli priča)   Today at 11:21 pm

[Vrh] Go down

Priča sa smjlima(Nisam uzela fol od winx smajli priča)
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» OttO mobile noviteti vol.2