Winx club croatian forum
Hej! Jesi li winx fan? Ako jesi regaj se i uživaj s nama u winx svijetu!
Ako ako već jesi član foruma log-inaj se i pročitaj nove postove Wink
Winx club croatian forum

Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

Share | 

Vidimo se nekada...

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
PrashkaPixieLott
Moderator
Moderator

Female Broj postova : 2240
Naj winx: :
WinX rpg: : ~Salina~
Reputacija: : 24
Registration date : 19.12.2008

PostajNaslov: Vidimo se nekada...   sub lip 13, 2009 9:58 pm

Ovako ljudi moji ljudski,ja vam fino lijepo odoh s foruma jer vidim da mene niko ne poštuje ni malo.Sada kiss svima onima koji su bili dobri prema meni i pozzić mojim velikim prijateljima Maji,Emiliji,Petri,Kenchy-u,Hani,Katji,Emini,Merimi,Nelli,Tei (UnicaLayla) i Valentini i još nekima. venus sailor .Nedostajat ćete mi,ali se nekada možda odlučim vratiti,pa tako da me ne bannujete ako baš ne morate.Kissić.Odoh sada pregledati ostale postove pa idem log out.Da znate da mi je došlo da plačem kad sam ovo pisala,ali možda ću se opet jednoga dana smijati.Pozdrav Crying or Very sad prijatelji moji

By me

[Vrh] Go down
http://bratz-girls.forumotion.net
PrashkaPixieLott
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Vidimo se nekada...   sub lip 13, 2009 10:16 pm

Možda i ostanem,sada razmišljam,ali šanse nisu ni male ni velike

By me

[Vrh] Go down
Katja
Musa admin
Musa admin

Female Broj postova : 7689
Reputacija: : 47
Registration date : 23.03.2008

PostajNaslov: Re: Vidimo se nekada...   sub lip 13, 2009 10:22 pm

Haaa? Ne kužim ni malo???
Tko te uvrijedio??
Što ti je napravio??
Ne kužim!

By Valentina
[Vrh] Go down
http://animangalove.blog.hr/
PrashkaPixieLott
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Vidimo se nekada...   sub lip 13, 2009 10:24 pm

Bolje da pitaš šta mi nije napravio (imaš primjer zaključane teme u avatari potpisi i ostala grafika) Razz
Niko me nije uvrijedio,ali na ovom forumu se osjećam prazno

By me

[Vrh] Go down
Katja
Musa admin
Musa admin

Female Broj postova : 7689
Reputacija: : 47
Registration date : 23.03.2008

PostajNaslov: Re: Vidimo se nekada...   sub lip 13, 2009 10:30 pm

Hmmmhhmm...prazno?
Neću se derati na tebe(kako to drugima radim jer to lože završit...*previše sam impluzivna*) ali dat ću ti primjer...
Kad je Katja bila početnik u graficiranju prijavila se za grafičarku na jednoj mega predivnoj stranici za winx grafiku..ali nisam upala jer je moja grafika nije bila dosta dobra...kad sam to vidjela, osjećala sam se grozno..osramoćeno više nikad nisam htjela raditi grafiku i nikad to nisam nikome rekla..ali ipak nastavila raditi grafiku na svom forumu..rpolazilu su mjeseci
poboljašala sam se ko i moja grafika..i tako baš u petak prijaviala sam se kao grafičarak na stranici potero enchantix..i već sam mislila kako će sve propasti kad...nemogu vjerovati upala sam....!!! I sada se osjećam da je to bilo vrijedno toga,..naučila sam da najmanje 1 godina gimpiranja može napraviti čuda!

By Valentina
[Vrh] Go down
http://animangalove.blog.hr/
PrashkaPixieLott
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Vidimo se nekada...   sub lip 13, 2009 10:32 pm

Dvoumim se...Da li da odem ili ostanem.Ostaje mi se radi raje i društva,ali mi se ide jer...Ne znam zašto.

By me

[Vrh] Go down
PrashkaPixieLott
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Vidimo se nekada...   sub lip 13, 2009 10:35 pm

BelievixMusa je napisao/la:
Hmmmhhmm...prazno?
Neću se derati na tebe(kako to drugima radim jer to lože završit...*previše sam impluzivna*) ali dat ću ti primjer...
Kad je Katja bila početnik u graficiranju prijavila se za grafičarku na jednoj mega predivnoj stranici za winx grafiku..ali nisam upala jer je moja grafika nije bila dosta dobra...kad sam to vidjela, osjećala sam se grozno..osramoćeno više nikad nisam htjela raditi grafiku i nikad to nisam nikome rekla..ali ipak nastavila raditi grafiku na svom forumu..rpolazilu su mjeseci
poboljašala sam se ko i moja grafika..i tako baš u petak prijaviala sam se kao grafičarak na stranici potero enchantix..i već sam mislila kako će sve propasti kad...nemogu vjerovati upala sam....!!! I sada se osjećam da je to bilo vrijedno toga,..naučila sam da najmanje 1 godina gimpiranja može napraviti čuda!
Okej,ostat ću i hvala ti na savjetu,puno si mi pomogla

By me

[Vrh] Go down
Marichuy
Moderator
Moderator

Female Broj postova : 1657
WinX rpg: : Rosita
Reputacija: : 7
Registration date : 14.10.2008

PostajNaslov: Re: Vidimo se nekada...   sub lip 13, 2009 10:41 pm

Vidiš kako Katja pravi čuda! Katja je vila!

Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Vidimo se nekada...   sub lip 13, 2009 10:49 pm

Go Katja!Go Katja!Katja čini čuda.Naša Katja je naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj bolja (mislim da je ovoga naj previše,ali nema veze)

By me

[Vrh] Go down
Valentina <3
Musa admin
Musa admin

Female Broj postova : 4189
Reputacija: : 37
Registration date : 16.10.2008

PostajNaslov: Re: Vidimo se nekada...   sub lip 13, 2009 10:55 pm

Super,drago mi je da si odlučila ostati jer si mi ti super na forumu!!

Potpis by:me
[Vrh] Go down
http://winxclubgirls333.blog.hr
PrashkaPixieLott
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Vidimo se nekada...   sub lip 13, 2009 11:05 pm

Well,thx!
ovo sam napisala na eng. jer vvolim pričati eng.

By me

[Vrh] Go down
Valentina <3
Musa admin
Musa admin

Female Broj postova : 4189
Reputacija: : 37
Registration date : 16.10.2008

PostajNaslov: Re: Vidimo se nekada...   sub lip 13, 2009 11:06 pm

Supač,ak neideš tema može lock!

Potpis by:me