Winx club croatian forum
Hej! Jesi li winx fan? Ako jesi regaj se i uživaj s nama u winx svijetu!
Ako ako već jesi član foruma log-inaj se i pročitaj nove postove Wink
Winx club croatian forum

Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

Share | 

oj evo sta mi je poslato preko hotmaila

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
E~M~I~N~A
Roxy
Roxy

Female Broj postova : 600
Naj winx: :
Reputacija: : 32
Registration date : 25.01.2009

PostajNaslov: oj evo sta mi je poslato preko hotmaila   čet lip 25, 2009 8:48 pm

ovo je poslato men preko hotmaila oh jes strasno pisala sam to vec jednom i to u pravilima eevo nasla sam ga

PRVO PROCITAJ!!!

UPOZORENJE:OVO NIJE LAŽ!!!!!!

OBITELJ DUKIC ISLA JE PRIJE 2 GODINE U LUNAPARK IZVESTI MALO SVOJU DJECU DA SE ZABAVE....TAJ DAN JE TREBAO BITI POSEBAN NA TAJ DAN JE JEDNOM OD NJOHOVE DJECE BIO RODENDAN MALOM BORNI...,ALI IZ NAJVEDRIJEG DANA PROIZASAO JE U NAJGORU NOCNU MORU....NAIME MALI BORNA ISAO JE PO SECERNU VUNU VIDIO JE OTISKE SLADOLEDA.. NI NE SLUTECI DA JE TO ZAMKA ODVELE SU GA DO SATORA U KOJEM JE SVE BILO CRNO OD JEDANPUT JE ISKOCIO KLAUN I POCEO VIRSTATI KLAUN JE IMAO LICE DJETETA..NA KRAJU SE USPOSTAVILO DA JE DJETE RASKOMADANO NA KOMADICE SVE STO JE OSTALO JE KLAUNSKI NOSIC KOJI JE NOSIO TAJ DAN....BORNA JE ZAKOPAN MIRNO...,ALI NAKON 1 GOD.MAJKA JE ZELJELA OSTATKE KOJE SU PRONASLI OTVORILI SU JOJ LJES I IMALA JE STO VIDJETI TJELO MALOGA BORNE POTPUNO CITAVO U KLAUNSKOM ODJELU MAJKA JE POCELA VRISTATI DOBILA JE INFARKT OTAC JE OSTAO SA MALOM KLAROM I BETOM POTPUNO SAM ODSELIO SE U KALIFORNIJU I TAMO SE BOJI I NE USUDI NITI POGLEDATI NA LUNAPARK ,A KAMOLI SLAVITI TAMO DJECIJI RODENDAN ILI IGDJE DRUGDJE....AKO OVO NE POSALJES SVIMA SA TVOJE LISTE NETKO U OBITELJI CE TI UMRIJETI BAS NA TVOJ RODENDAN!!!!!!!NADAJMO SE DA NE ZELIS DA TI SE TO DOGODI EVO I PRIMJERA MARINA HUSNJAKOVIC JE PRIJE 1 GOD PRIMILA OVO PISMO PROCITALA GA I SAMO SE NASMJESILA TE OTISLA MIRNO LECI,NAKON SAMO 2 MJESECA JER JOJ JE TADA PADAO RODENDAN 30.10 UMRLA JOJ JE SESTRA ZASTRASUJUCE PREMA TOME POSALJI....U ROKU OD 15 MIN...

[Vrh] Go down
http://cool-winx.webs.com/
emogirL
Tecna
Tecna

Female Broj postova : 248
Reputacija: : 0
Registration date : 27.04.2009

PostajNaslov: Re: oj evo sta mi je poslato preko hotmaila   čet lip 25, 2009 11:18 pm

ma daaaj glupost

Ovo saM radilaa jaaaaaaa
[/URL]
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: oj evo sta mi je poslato preko hotmaila   pet lip 26, 2009 12:40 pm

i ja sam dobila 2 takva maila ja se bojimmmm meni je to tak strašno znam da je laž ali ja se bojjjimmmm Shocked
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: oj evo sta mi je poslato preko hotmaila   pet lip 26, 2009 12:42 pm

da da u roku od 15 minuta imam negdje oko 30 adresa i ja sam spora o.O
[Vrh] Go down
emogirL
Tecna
Tecna

PostajNaslov: Re: oj evo sta mi je poslato preko hotmaila   pet lip 26, 2009 2:41 pm

to da je tacno to bi bilo na netu...de potrazite malo po netu to ime marina husnjakovic

Ovo saM radilaa jaaaaaaa
[/URL]
[Vrh] Go down
Valentina <3
Musa admin
Musa admin

Female Broj postova : 4189
Reputacija: : 37
Registration date : 16.10.2008

PostajNaslov: Re: oj evo sta mi je poslato preko hotmaila   pet lip 26, 2009 2:43 pm

Ma glupost,ja ne znam kak vi možete povjerovat u to Rolling Eyes

Potpis by:me
[Vrh] Go down
http://winxclubgirls333.blog.hr
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: oj evo sta mi je poslato preko hotmaila   pet lip 26, 2009 3:07 pm

niš nisam našla o.o
[Vrh] Go down
emogirL
Tecna
Tecna

PostajNaslov: Re: oj evo sta mi je poslato preko hotmaila   pet lip 26, 2009 3:10 pm

dobila sam 3-4 puta taj mail i to prije swog rodjusa,na moj rodjendan niko nije umro

Ovo saM radilaa jaaaaaaa
[/URL]
[Vrh] Go down
Dzenis_Love_Winx
Tecna
Tecna

Male Broj postova : 244
Reputacija: : 7
Registration date : 17.06.2009

PostajNaslov: Re: oj evo sta mi je poslato preko hotmaila   pet lip 26, 2009 4:16 pm

Ma dajte to su gluposti! Nisam ovaj put ni pročitao sve samo zadnju rećenicu! Ja sam ovo dobio prije 2. godine i ništa se loše nije desilo! Pustite gluposti!

[Vrh] Go down
E~M~I~N~A
Roxy
Roxy

Female Broj postova : 600
Reputacija: : 32
Registration date : 25.01.2009

PostajNaslov: Re: oj evo sta mi je poslato preko hotmaila   pet lip 26, 2009 7:22 pm

nevjerujem ni ja u to ali sam vam htjela pokazati Very Happy

[Vrh] Go down
http://cool-winx.webs.com/
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: oj evo sta mi je poslato preko hotmaila   sub lip 27, 2009 1:53 pm

gljupost najobičnija xD
[Vrh] Go down
emogirL
Tecna
Tecna

PostajNaslov: Re: oj evo sta mi je poslato preko hotmaila   pon lip 29, 2009 1:25 am

samo se pitam kako ljudi imaju srca tako nesto pisati jebt

Ovo saM radilaa jaaaaaaa
[/URL]
[Vrh] Go down
~♥Jelena♥~
Layla admin
Layla admin

Female Broj postova : 3523
WinX rpg: : Kaj je to???
Reputacija: : 4
Registration date : 24.05.2008

PostajNaslov: Re: oj evo sta mi je poslato preko hotmaila   sri srp 01, 2009 8:46 pm

Ja nebi htjela da se to meni ni nikom drugom dogodi!

Jelena♥Photoshop
Tatjana,ne moj se ljutiti,ali ne volim anime i nisam zainteresirana za forum.Rađe ću ti dolaziti na blog
[Vrh] Go down
Http://winxcroatiaforum.77forum.com
Sponsored content

PostajNaslov: Re: oj evo sta mi je poslato preko hotmaila   Today at 11:18 pm

[Vrh] Go down

oj evo sta mi je poslato preko hotmaila
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.