Winx club croatian forum
Hej! Jesi li winx fan? Ako jesi regaj se i uživaj s nama u winx svijetu!
Ako ako već jesi član foruma log-inaj se i pročitaj nove postove Wink
Winx club croatian forum

Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

Share | 

Kako ste zavoljeli winx?

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Katja
Musa admin
Musa admin

Female Broj postova : 7689
Naj winx: :
Reputacija: : 47
Registration date : 23.03.2008

PostajNaslov: Kako ste zavoljeli winx?   čet kol 13, 2009 12:40 pm

Čudno mi je što još nemamo ovu temu...no evo je sad
Kako ste vi zavoljeli winx,kad ste ih prvi put vidjeli?
Volite ih još,ako ne zašto?

Ovako: Ja sam ih vidjela prvi put na njemačkome RTL 2,kad još nisam išla ni u školu,naj winx mi je bila Stella jer je imala žutu odječu,sviđale su mi se zbog sjajne odjeće pa sam ih nastavila gledati tako dugo dok ih nisu ukinuli a to je bilo začas,sljdeći put sam ih vidjela na ORF i opet je bila 1. sezna tada sam Hani i svojoj sestri pokazala winx..tad mi se eć sviđala Flora ko i Hani pa smo se svađale koja će biti Flora lol! I onda mi se taj kanal pokvaril i nisam ih više mogla gledati i onda negdje na početku 3. razreda na Nicku je bila reklama za winx i sjetila sam svega i počela gledati cijelu winx 1. sezonu oko 2999. puta...i tak dok sam vidla Laylu u 2. sezoni ja i Hana smo vrištale i nismo mogle vjerovat da će početi druga sezona..a tak je došla i treća bla bla bla..uglavnom tako sam ja provela svoj winx život ^.^

Zašto više ne volim winx: Pa čujte,dugo me je to držalo...i već sam sve pogledala 1000 puta i kad nešto tak puno put gledaš uočiš nešto što ti se ne sviđa..to je normalno-ne mrzim ih ali ih ne volim više tolko

By Valentina
[Vrh] Go down
http://animangalove.blog.hr/
RositaBloom
Layla
Layla

Female Broj postova : 294
WinX rpg: : bloom
Reputacija: : -1
Registration date : 13.07.2009

PostajNaslov: Re: Kako ste zavoljeli winx?   čet kol 13, 2009 12:54 pm

ja nisam gledala 3 sezonu
zavoljela sam ih u 1.raz. tada mi je naj bila musa pa mi se sve više počela sviđati bloom i takoo

[Vrh] Go down
Valentina <3
Musa admin
Musa admin

Female Broj postova : 4189
Reputacija: : 37
Registration date : 16.10.2008

PostajNaslov: Re: Kako ste zavoljeli winx?   čet kol 13, 2009 1:02 pm

Ja sam ovako:
Bio mi je 8 rođendan i slavila sam u McDonald's-u,a tada se uz Happy Meal dobila winx igračka,meni su se te igračke tako svidjele da sam ih morala imati sve,jedom kada je prijateljica došla kod mene i vidjela da imam sve,rekla mi je da postoji taj crtić i ja sam ga morala gledati.Rekla mi je daq ga ima na nick-u i u koliko sati je,ja mislim da se tada prikazivao kraj 1. sezone,prvo mi je bila naj Bloom jer je imala lijepu kosu i odjeću,a zatim sam u 3. sezoni vidjela Musu sa onim repićima i onda mi je ona postala naj!

Potpis by:me
[Vrh] Go down
http://winxclubgirls333.blog.hr
AsianMelody
Roxy
Roxy

Female Broj postova : 2216
WinX rpg: : Rachel
Reputacija: : 9
Registration date : 27.01.2009

PostajNaslov: Re: Kako ste zavoljeli winx?   čet kol 13, 2009 2:54 pm

Ja sam zavolela winx tako što prvi dan 5. razreda mi je mama kupila winx album za sličice,sličice,i winx raspored časova,onda u školi smo svašta razmenjivale o winx,skupljali winx stvari zajedno,kao te narukvice,dok jednog dana nisam zavolela winx i na internetu i tako je to sve počelo

[Vrh] Go down
http://winxclubserbian.forumotion.net
WinxMusa
Flora
Flora

Female Broj postova : 140
Reputacija: : 0
Registration date : 22.07.2009

PostajNaslov: Re: Kako ste zavoljeli winx?   čet kol 13, 2009 5:55 pm

Ja sam Winx zavoljela u 2. razredu, prvo mi je naj Winx bila Stella zato jer je imala istu boju kose kao ja,al mi je ona bila naj samo nekih 5 dana dok nisam malo bolje upoznala Musu i vidjela sam da Musa voli glazbu kao i ja i zavoljela sam je...

By.Valentina
[Vrh] Go down
Edna
Tecna
Tecna

Female Broj postova : 223
WinX rpg: : Bloom
Reputacija: : 5
Registration date : 03.01.2009

PostajNaslov: Re: Kako ste zavoljeli winx?   sri kol 19, 2009 11:30 am

Ja sam ih zavoljela negdje u prvom polugodištu 5 razreda, kada sam počela gledati na srpskom, RTS 2. Onda sam počela gledati na hrvatskom. Od početka sam voljela Bloom, pa sam počela Floru, pa Musu, pa kad je stigla Layla Laylu, i tako.
[Vrh] Go down
Meriima
Roxy
Roxy

Female Broj postova : 4402
WinX rpg: : Layla, Roxy, Mirta, Piff, Digit i Amore
Reputacija: : 13
Registration date : 14.07.2008

PostajNaslov: Re: Kako ste zavoljeli winx?   sri kol 19, 2009 1:47 pm

Ja sam ih zavoljela kao mala kad sam gledala 3. sezonu redovno ali je bilo na engleskom pa ja ništa nisam razumila al eto opet sam ih gledala. Pa onda sa 10 godina kad sam se regala na forum zavoljela sam Winx i to jakooo punooooo! I dan-danas sa 11 godina ne volim ih baš onoliko koliko sam ih voljela ali eto...

Frenkie <3
[Vrh] Go down
http://xat.com/LoveForPop
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Kako ste zavoljeli winx?   sri kol 19, 2009 2:31 pm

Pa to je negdje bilo prije nove ere, u prahistoriji.. I ja sam setao i trazio sebi hranu kad odjednom pred mene iskoci dinosaurus.. Ja sam poceo vristat, a onda su se na nebu pojavile Winxice i izgovorile su neku caroliju i ucinile da dinosaurusi izumru... Eto onda su one sisle i mi smo se sprijateljili eto tako..... Very Happy

Salim se naravno, pa ne sjecam se bas kako ali mislim da je ovako na hayatu je bio Winx 1. sezona, ali ga ja nisam gledao ionda su oni reprizirali prvu sezonu ponovo i ja sam poceo gledat par epizoda i svidjelo mi se... I kad se zavrsilo opet su na hayatu poceli emitovat reprize repriza prve sezone.
[Vrh] Go down
RoCk StAr
Moderator
Moderator

Female Broj postova : 1658
WinX rpg: : Dulce Maria
Reputacija: : 17
Registration date : 26.02.2009

PostajNaslov: Re: Kako ste zavoljeli winx?   sri kol 19, 2009 4:46 pm

Jednog lijepog sunčanog dana Adelisa je upalila TV.Počela je da lista programa i na RTL 2 vidjela neke cure kako se bore..(bilo je to početak1 sezone)..Ja sam nastavila da gledam...toliko sam se zagledala da sam zaboravila na svoju seriju REBELDE!!!I akda je završilo pogledala sam an sat a ono MOJA REBELDE SERIJA JE ZAVRŠILAAAAAA!!!Počela sam da plačem(ozbiljno) što sam propustila seriju!!!Ali sam se radovala malo jer sam gledala super crtić.Onda sam razmišljala kako da uskladim da mogu gledati Rebelde i taj crtić na RTL-U(nisma znala kako se zove xD)...I skontam ja da moram da imam 2 televizije!!!Da malo gledam na jednoj malo na drugoj...Nagovarala sma roditelje da mi kupe još jednu televiziju ali nisu htijeli(jesu zločesti)...I ja reknem ma ajde gledat ću ja opet Rebelde..možda je taj crtić samo jednom ono onako bude...i ja upalim na Hayat da gledam Rebelde..i bile reklame..i rekoh da provjerim imali onoga crtića...kada ja prepacih na RTL kada nema ga..ne znam kako ne znam zašto..ali mi više ne može RTL...i bila sam tužna(nisma plakala xD...)...Tako sam ja eksperimentisala nekoliko dana da vidim radili RTL... Very Happy...I nakon nekoliko dana pojavi se taj crtić NA HAYATU!!!I tako sma ga počela gledati...Winx je bio ujutro pa sma mogla uskladiti sa REBELDE!!!Prvo sam bila Stella jer mi se sviđao njeen dečko xD...a onda pošto je Bloom imala crvenu ksou kao Roberta Padro(Dulce Maria Espinoza Savinon)..Ali onda mi se svidjela Musa jer sam ista ona..volim muziku,i tako..imam jači karakter i sl...

Nadam se da vam se svidjela moja mawa pričica!!!

By:Adelisa

Moderator
Moderator

Female Broj postova : 2240
WinX rpg: : ~Salina~
Reputacija: : 24
Registration date : 19.12.2008

PostajNaslov: Re: Kako ste zavoljeli winx?   sri kol 19, 2009 7:31 pm

Ja sam Winx zavoljela ovako:
Jednom sam otisla na jednu stranicu sa Bratz igricama i puuuno vremena provela na tim igricama.Sa strane sam vidjela da imaju i Barbie i Winx igrice.Prvo sam usla u Winx igrice jer me je uzasno zanimalo sta se tu krije.Tu su bile razne igrice,kao i igrice oblacenja.Na svakoj Winxici sam vidjela da ima krila i ispod svake Winx pisalo je njeno ime.Tako sam im naucila imena.Nakon nekoliko dana frendica u skoli me je pitala gledam li Winx.Ja sam rekla da ne gledam,ali bih voljela gledati.Ta frendica mi je rekla da je Winx na Novoj TV i u koliko je sati.Ja sam pogledala par epizoda jer sam bila lijena da rano ustajem,ali mi se crtic nenormalno svidjeo.Tada sam znala za Laylu,ali nisam znala kakva je.Nakon nekoliko pogledanih epizoda,zavoljela sam Floru.Kada sam malo bolje upoznala sve Winx (i Laylu),Layla mi je postala najdraza.Tada nisam bila ogromni Winx fan,ali pred kraj 4. razreda tada su svi počeli u mom razredu furati Winx,pa cak i neki djecaci,pa smo napravili Winx club.Prvo smo uclanjivale Winxice,no onda nam je ponestalo uloga,pa smo presli na Pixies.Kada su nam mjesta za Pixies ponestala,onda smo uzele Trix.No ubrzo,nas se klub raspao,a ja sam sve manje i manje voljela Winx.Sad ih volim veoma malo,ali opet su mi veoma drage.

By me

[Vrh] Go down
http://bratz-girls.forumotion.net
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Kako ste zavoljeli winx?   sri kol 19, 2009 8:16 pm

Odkad se ne emituju nekako sve manje volim winx
[Vrh] Go down
RoCk StAr
Moderator
Moderator

Female Broj postova : 1658
WinX rpg: : Dulce Maria
Reputacija: : 17
Registration date : 26.02.2009

PostajNaslov: Re: Kako ste zavoljeli winx?   sri kol 19, 2009 8:44 pm

Da upravu si Kenchy!!!

Flora
Flora

Female Broj postova : 142
WinX rpg: : SVE WINX
Reputacija: : -3
Registration date : 18.02.2009

PostajNaslov: Re: Kako ste zavoljeli winx?   pet kol 21, 2009 9:00 pm

ja sam ga zavoljela kad sam pogledala cjelu prvu winx club sezonu od onda volim winx

Regajte se
[Vrh] Go down
Flora_Sany
Roxy
Roxy

Female Broj postova : 716
WinX rpg: : Sany
Reputacija: : 15
Registration date : 30.05.2009

PostajNaslov: Re: Kako ste zavoljeli winx?   sub kol 22, 2009 1:20 am

Ja volim winx od kada su davali prvu epizodu...
[Vrh] Go down
Marichuy
Moderator
Moderator

Female Broj postova : 1657
WinX rpg: : Rosita
Reputacija: : 7
Registration date : 14.10.2008

PostajNaslov: Re: Kako ste zavoljeli winx?   sub kol 22, 2009 9:35 am

A to vam je jedna historija.
Ja sam vam imala jedno 5-6 godina i ja sam vam tražila neku stranicu na netu i ušla u winx stranicu,dok je tada bila skroz drugačija mogao si ulazit winxicama u sobe i bla bla.A ja sam vam ko mala blesaća uvjek mislila da je najmočnija ona u rozom hahaha.I onda mi je bila Flora naj.I tako nakon nekoliko giodina bilo mi je 11 i ja vam upalila novu tv.I bila je 1 prva sezona mislim da je bila četvrta epizoda,u početku mi je naj bila Tecna jer voli kompove i tehnologiju isto kao ja,onda mi je pak bila naj Layla pa onda sve prelaslo u Bloom.I tako...a dok sam došla na ovaj forum ja vam uopče nisam znala za 3.sezonu onda sam pak na youtubeu našla neki video simboliciran za 3.sezonu,onda sam i nju počela pak gledat.I et bila sam veliki winx fan,no više nisam fan winxa.Missm volim ga ali nisam fan.
[Vrh] Go down
*Stella*
Bloom
Bloom

Broj postova : 46
Reputacija: : 0
Registration date : 04.12.2009

PostajNaslov: Re: Kako ste zavoljeli winx?   sub pro 05, 2009 1:07 am

Ja sam ih zawolela u 2. razredu, nista posebno: widela sam winx na tw-u, pomislila sam da je neki nowi crtac, pogledala sam..i nastawila da pratim, prwo mi je bila naj bloom, pa flora, pa tecna i sada opet flora i zauwek!!! Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Kako ste zavoljeli winx?   Today at 8:42 am

[Vrh] Go down

Kako ste zavoljeli winx?
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» SRETAN ROĐENDAN, MIH!
» Početak školske godine