Winx club croatian forum
Hej! Jesi li winx fan? Ako jesi regaj se i uživaj s nama u winx svijetu!
Ako ako već jesi član foruma log-inaj se i pročitaj nove postove Wink
Winx club croatian forum

Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  PretražnikPretražnik  RegistracijaRegistracija  Login  

Share | 

ko vas trenutno nervira (netreba biti iz foruma)

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Hannić
Roxy
Roxy

Broj postova : 1519
Naj winx: :
WinX rpg: : Cassandra; Cass
Narcissa; Cissy
Reputacija: : 6
Registration date : 25.01.2010

PostajNaslov: Re: ko vas trenutno nervira (netreba biti iz foruma)   pet tra 09, 2010 3:36 pm

Mrš smeće jedno bijedno.

[Vrh] Go down
♥Justin Fan♥
Moderator
Moderator

Female Broj postova : 741
WinX rpg: : Ledena

Reputacija: : -9
Registration date : 24.01.2010

PostajNaslov: Re: ko vas trenutno nervira (netreba biti iz foruma)   pet tra 09, 2010 3:47 pm

STVARNO MRŠ JEDNO SMEĆE BIJEDNO

PostajNaslov: Re: ko vas trenutno nervira (netreba biti iz foruma)   pet tra 09, 2010 8:52 pm

Maki je napisao/la:
Hanna~Тhe Pixie je napisao/la:
Svi idioti znate već na kog mislim.
Naravno: Hana Kurvana,IvanaWinxClub, ti, lady gaga, king kong xD, kvazimodo i ostali
sine, king kong je nash...
[Vrh] Go down
sirena
Roxy
Roxy

Female Broj postova : 356
WinX rpg: : layal
Reputacija: : -3
Registration date : 01.01.2010

PostajNaslov: Re: ko vas trenutno nervira (netreba biti iz foruma)   pet tra 09, 2010 11:03 pm

Katja je napisao/la:
Mene nervira HRT!
Jer je glup,beskorisan i toltano retardiran Tv program
ukinulu su svaku pametnu seriju a svako smeće im je hit npr.
Torchwood i Olimpijada bljuva mi se

Ko vas nervira upravo sada pila mržnje

i meni je glupppppppp

[Vrh] Go down
sirena
Roxy
Roxy

Female Broj postova : 356
WinX rpg: : layal
Reputacija: : -3
Registration date : 01.01.2010

PostajNaslov: Re: ko vas trenutno nervira (netreba biti iz foruma)   pet tra 09, 2010 11:04 pm

Dule je napisao/la:
Maki je napisao/la:
Hanna~Тhe Pixie je napisao/la:
Svi idioti znate već na kog mislim.
Naravno: Hana Kurvana,IvanaWinxClub, ti, lady gaga, king kong xD, kvazimodo i ostali
sine, king kong je nash...

i jaaaaaaaaaaaa ili ne

[Vrh] Go down
Maki
Bloom
Bloom

Male Broj postova : 39
Reputacija: : 35
Registration date : 08.04.2010

PostajNaslov: Re: ko vas trenutno nervira (netreba biti iz foruma)   pet tra 09, 2010 11:11 pm

i ti
[Vrh] Go down
♥Justin Fan♥
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: ko vas trenutno nervira (netreba biti iz foruma)   sub tra 10, 2010 10:42 am

MENE NERVIRAJU MAKI I NJEGOVA BANDA!!!

Roxy

Female Broj postova : 1968
WinX rpg: : ime:Viola
god:17
planeta:Vodena planeta
moc:voda
Reputacija: : -48
Registration date : 10.02.2010

PostajNaslov: Re: ko vas trenutno nervira (netreba biti iz foruma)   sub tra 10, 2010 2:18 pm

I MENE...GRRRRRRRRRRRRRR

,,My family,tells me to always be thankful.So thank you.I wouldn't be be anywhere without you.I see you from the stage ;now you can see me as I really am.This is the story,of how my world changed,so much so fast thanks to your undying support.This is me.
Justin..and it's just the First Step 2 Forever ,,
[Vrh] Go down
Maki
Bloom
Bloom

PostajNaslov: Re: ko vas trenutno nervira (netreba biti iz foruma)   sub tra 10, 2010 2:22 pm

Maki je sada dobar decko Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: ko vas trenutno nervira (netreba biti iz foruma)   sub tra 10, 2010 4:10 pm

Torchwood je zakon ja nevolim cvekle!!!
[Vrh] Go down
Tanny-chan
Tecna admin
Tecna admin

Female Broj postova : 5535
WinX rpg: : Musa, Tecna, Ajla, Jadranka, Marina, Wizgiz, Griselda
Reputacija: : 15
Registration date : 29.08.2008

PostajNaslov: Re: ko vas trenutno nervira (netreba biti iz foruma)   sub tra 10, 2010 4:39 pm

a mene upravo nervira djera

terebiominai
Bloom
Bloom

Female Broj postova : 14
Registration date : 07.04.2010

PostajNaslov: Re: ko vas trenutno nervira (netreba biti iz foruma)   sub tra 10, 2010 4:48 pm

nervira me ovaj smajli Shocked

Zadnja promjena: Shiraume; sub svi 22, 2010 4:55 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Tanny-chan
Tecna admin
Tecna admin

Female Broj postova : 5535
WinX rpg: : Musa, Tecna, Ajla, Jadranka, Marina, Wizgiz, Griselda
Reputacija: : 15
Registration date : 29.08.2008

PostajNaslov: Re: ko vas trenutno nervira (netreba biti iz foruma)   sub tra 10, 2010 4:50 pm

a kaj ti bi bila sretna da ovaj forum propadne jel?

♥Justin Fan♥
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: ko vas trenutno nervira (netreba biti iz foruma)   sub tra 10, 2010 8:37 pm

MENE NERVIRA DJERA I OSTALI A TI SAMRA NE VRIJEDAJ TATJANU

Bloom

PostajNaslov: Re: ko vas trenutno nervira (netreba biti iz foruma)   sub tra 10, 2010 8:49 pm

Mene nervira ova iznad, lady Dragana, djevojko nemas 3 grama mozga ako ne znas sto je gram to ti je 0.003 kilograma. Govori nesto ne spammajte ne spammajte a pogledajte nju sta radi u onoj temu koliko imate postova, svaki drugi post je tvoj, sramota koga boli uvo koliko imas postova. Tatjana bilo bi lepo da obrises tu temu jer sluzi samo za punjenje postova i glupacko spamanje. Uzasno me nerviraju te tvoje slike i do sada nisam video ni jedan pametan komentar sa tvoje strane, nije ni cudo, sta ocekivati od petogodisnje djevocice. I nemoj ti nama govoriti da smo glupi, kad napunis 3 godine javi se!
[Vrh] Go down
♥Justin Fan♥
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: ko vas trenutno nervira (netreba biti iz foruma)   sub tra 10, 2010 8:56 pm

Maki je napisao/la:
Mene nervira ova iznad, lady Dragana, djevojko nemas 3 grama mozga ako ne znas sto je gram to ti je 0.003 kilograma. Govori nesto ne spammajte ne spammajte a pogledajte nju sta radi u onoj temu koliko imate postova, svaki drugi post je tvoj, sramota koga boli uvo koliko imas postova. Tatjana bilo bi lepo da obrises tu temu jer sluzi samo za punjenje postova i glupacko spamanje. Uzasno me nerviraju te tvoje slike i do sada nisam video ni jedan pametan komentar sa tvoje strane, nije ni cudo, sta ocekivati od petogodisnje djevocice. I nemoj ti nama govoriti da smo glupi, kad napunis 3 godine javi se!

DEBILU NAPISA SI STA OCEKIVATI OD PETOGODISNJE DJEVOCICE A NA KRAJU JAVI NAM SE KAD NAPUNIS 3GOD,MAKI TI SI JEDAN OBICNI DEBILNI MUNJENI GLUPAN!!!

Bloom

PostajNaslov: Re: ko vas trenutno nervira (netreba biti iz foruma)   sub tra 10, 2010 9:11 pm

love_flora je napisao/la:
Maki je napisao/la:

DEBILU NAPISA SI STA OCEKIVATI OD PETOGODISNJE DJEVOCICE A NA KRAJU JAVI NAM SE KAD NAPUNIS 3GOD,MAKI TI SI JEDAN OBICNI DEBILNI MUNJENI GLUPAN!!!

Nemam reci, sad ces da dobijes prijavu za vredjaje, povredjenja osecanja, mentalno narusavanje mira i za kaps lock. Znaci stvarno imas 5 godina. Nemoj da se brukas ja sam bisao malo sarkasticno i to sto sam reko imas 5 godina javi se kad napunis 3 se zove slovenska antiteza stilska figura. Karakteristicna je za srpski pa verovatno zato i ne znas!
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: ko vas trenutno nervira (netreba biti iz foruma)   sub tra 10, 2010 9:24 pm

mene trenutno niko ne nervira, jos vas ne znam sve
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: ko vas trenutno nervira (netreba biti iz foruma)   sub tra 10, 2010 9:27 pm

Nervira me Fontana,Lejdi Dragan i ostali umobolni debili.Nesto tako maloumno se ne vidja često.
[Vrh] Go down
♥Justin Fan♥
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: ko vas trenutno nervira (netreba biti iz foruma)   sub tra 10, 2010 10:03 pm

MENE NERVIRAJU DJERE DRUGI I TREĆI,DULE,MILOJKA,MAKI,SAMRA,AIR-KING,MUSA MUSAVA,... TO SU NAJGLUPLJI MAJMUNI KOJI SU IKADA VIĐENI U POVIJESTI

Roxy

Female Broj postova : 1968
WinX rpg: : ime:Viola
god:17
planeta:Vodena planeta
moc:voda
Reputacija: : -48
Registration date : 10.02.2010

PostajNaslov: Re: ko vas trenutno nervira (netreba biti iz foruma)   sub tra 10, 2010 10:32 pm

Nervira me Dule i njegova banda

,,My family,tells me to always be thankful.So thank you.I wouldn't be be anywhere without you.I see you from the stage ;now you can see me as I really am.This is the story,of how my world changed,so much so fast thanks to your undying support.This is me.
Justin..and it's just the First Step 2 Forever ,,
[Vrh] Go down
Hannić
Roxy
Roxy

Broj postova : 1519
WinX rpg: : Cassandra; Cass
Narcissa; Cissy
Registration date : 25.01.2010

PostajNaslov: Re: ko vas trenutno nervira (netreba biti iz foruma)   sub tra 10, 2010 10:38 pm

nema tu bande. To je jedan čovjek sa 100 acceva. Kako je na skoro sve accove stigo odjednom? Nema 100 kompova već 100 net programa. Tako da vas to ne zavarava.

[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: ko vas trenutno nervira (netreba biti iz foruma)   Today at 1:12 pm

[Vrh] Go down

ko vas trenutno nervira (netreba biti iz foruma)
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Pravila foruma