Winx club croatian forum
Hej! Jesi li winx fan? Ako jesi regaj se i uživaj s nama u winx svijetu!
Ako ako već jesi član foruma log-inaj se i pročitaj nove postove Wink
Winx club croatian forum

Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

Share | 

Sve što znate o winxicama

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Bloom Stella love
Flora
Flora

Broj postova : 111
Naj winx: :
Reputacija: : 2
Registration date : 15.10.2010

PostajNaslov: Sve što znate o winxicama   pon stu 22, 2010 12:29 am

BLOOM

Vila sam čarolija i snova, rođena u vilinskom znaku zmaja.
Dolazim iz Gardenije, na zemlji, kao i ti, a napustila sam je kad sam spoznala svoje moći i odlučila se školovati u alfeji.To je škola za najambicioznije vile.
Moja su strast čarolije, a moje sposobnosti temelje se na zmajevoj vatri i snazi.Sve slobodno vrijeme proučavam stare knjige u školskoj knjižnici...
... i moj dan ne prođe bez korištenja čarobnih moći, otkrivanja ljubavnih uroka i gledanja u budućnost.
Hrabra sam i otvorena srca, kažu da sam najkarizmatičnija i najtemperamentnija vila.
Sa mnom je uvijek moj zečić Kiko.
Kasnije ču nastaviti sa stellom

STELLA

Vila sam mode i ljepote, rođena u vilinskom znaku morske sirene.Dolazim sa Solarije, roditelji su mi kralj i kraljica, a ja sam - kao što i priliči princezama jedinicama - maza.
Volim nositi odjeću po posljednjim trendovima...
...uživam u kupnji i moj ormar s odjećom najveći je u Magičnoj dimenziji.
U sebi nosim moć Sunca i Mjeseca, moj prsten se može promjeniti u žezlo.
Spontana sam, nasmijana, puna iznenađenja, ponekad sebična, ali nikad ne oskudijevam savjetima o modi i zdravom životu.

LAYLA (AISHA)

Vila sam tekućina, rođena u vilinskom znaku himere.DOlazim iz Androsaina, princeza sam koju su Winxice oslobodile od Darkara.
Cvijetna tekućina koju upotrebljavam može se promijeniti u sve što želim.Kad u školi Alfeji usavršim svoje moći, vladat ću svim tekućinama.
Obožavam sport, zato sam uvijek fit i u vrhunskoj kondiciji, spremna na akciju.
Prepoznat ćeš me po uvijek modernoj sportskoj odjeći!

FLORA

Vila sam ljubavi i prirode, rođena u vilinskom znaku šumske nimfe.Dolazim s Limpheje gdje su čarolije dio svakidašnjice.
Bez bilja i prekrasnog mirisa cvijeća za mene nema života.Moja soba je poput malog cvijetnog vrta.
Imam pravu pravcatu biljku mesožderku koju sam sama otkrila i uzgojila.
Volim učiti i vrlo sam marljiva studentica.
Uvijek pomažam ljudima u nevolji, strpljiva sam i mirna.
Osjetljiva sam i neodlučna, ali prijatelji mi uvijek priskoče u pomoć.
O njezi lica i kose znam sve, a prepoznat ćeš me i po tome što sam uvijek obučena u nešto cvijetno.

MUSA

Vila sam glazbe i slobodnog vremena, rođena u vilinskom znaku patuljka.Dolazim s Melodya, planeta glazbe, gdje su moji roditelji poznati glazbenici.Moj najomiljeniji instrument je flauta, koju najradije sviram kad sam sama u sobi, jer tako koncentriram svoju energiju.
Volim plesati uz različite vrste glazbe (rap, hip-hop, house, techno...), družim se s prijateljima i zajedno s njima upuštam se u uzbudljive pustolovine.
Osjećajna sam, ustrajna, energična, veliki sam veseljak (pogledaj samo moje repiće), a i prava tvrdoglavka.
Kako najradijeslušam vrlo energičnu glazbu, tako se i oblačim.
Poznajem sve najbolje igre!
Znam sve o najslađoj čokoladi!

TECNA

Vila sam tehnologije i znanosti rođena u vilinskom znaku tritona.
Dolazim sa Zenitha,gdje čarolija izvire iz tehnologije.Obožavam znanost,video igrice i sport.U slobodno vrijeme najradije izmišlja nove stvari.Kod mene je na prvom mjestu logika,na koju se oslanjam za vrijeme rješavanja teškoća,i premda sma naizgled hladna,uzvišena sam,ljubazna i za prijatelje bih učinila sve!Uvijek sam uredna,obožavam tehnološki savršenu odjeću i jake boje:prepoznat ćeš me po zanimljivoj kacigi,kombinzeu,a moja krilca su drugačija nego što ih imaju druge vile.

[Vrh] Go down
Bloom Stella love
Flora
Flora

PostajNaslov: Re: Sve što znate o winxicama   pon stu 22, 2010 12:33 am

MUSA
Starost kad je došla u školu za vile: 16
Škola: Alfea
Dečko: Riven (ona misli da je čudan tip, ali bi ga htjela bolje upoznati )
Pixie: Tune (Tune je pixie lijepog ponašanja, ima svijetlo-ljubičastu kosu, dugu haljinu iz 12 st )
Planeta: Melody
Moć: Muzika
Najbolja prijateljica: Aischa
Djeli sobu sa: Technom
Izgled: Kratka tamno-ljubičasta kosa svezana u 2 repića, tamno-plave oči
Odeća transformacije: crvena suknjica, crvena majca kratkih rukava
Charmix: violinski ključ na vratu, walkman oko kuka
Enchantix: Crveni topić i suknjica, japanke koje se uvijaju oko nogu
[Vrh] Go down
Bloom Stella love
Flora
Flora

PostajNaslov: Re: Sve što znate o winxicama   pon stu 22, 2010 12:34 am

BLOOM
Starost kad je došla u školu za vile: 16 godina
Škola: Alfea ( Alfea je škola za vile, dvorac)
Dečko: Sky ( Na početku je lagao da se zove Brandon. On ima plavu kosu, princ Erackiona)
Pixie: Lockete ( Lockete je pixie koji može pronaći puteve, ima kratku rozu kosu i štap koji liči na ključ, on pokazuje put)
Planeta: Domino ( Bloom se rodila na Dominu, planeti koja je zaleđena, ali je odrasla u Gardeniji)
Ime roditelja: Ortel i Maryon ( Ortel i Maryon su njeni biološki roditelji, a Bloom jako liči na svoju majku. Roditelji sa kojima je odrasla zovu se Mike i Vanessa)
Moć: Zmajeva vatra
Vrlina: Samostalna je
Mana: Tvrdoglava
Najbolja prijateljica: Stella
Djeli sobu sa: Florom
Izgled: Crvenkasto-narančasta kosa, plave oči
Svakodnevna odeća: 1. 2. sezona-plavi topić, plave nadkoljenke, 3, sezona- plavi topić sa srcima, suknjica, čarape iznad koljena, štikle
Odeća transformacije: Plavi topić i suknjica i štikle
Charmix: Plišano srce koje visi oko kuka, srce umjesto žutog kruga na plavom topiću
Enchantix: Plava haljina sa više plavih nijansa, velika plava krila, i plave 'japanke' koje se uvijaju oko nogu.
[Vrh] Go down
Bloom Stella love
Flora
Flora

PostajNaslov: Re: Sve što znate o winxicama   pon stu 22, 2010 7:49 pm

Cure ovdje možete pisati sve što znate o winxicama zato se naslov tako i zove samo nemojte pisati ono što sam ja već napisala o winx
Smile
[Vrh] Go down
Bloom Stella love
Flora
Flora

PostajNaslov: Re: Sve što znate o winxicama   pet stu 26, 2010 8:05 pm

Cure su hrabre, imaju posebne moći i zajedničkim snagama spašavaju svijet. On esu Winx vile i svaka dolazi sa svoje planete, a možda se baš vi pronađete u njihovim osobinama!

Winxcice su skroz neobične prijateljice!

Lyla je rođena 15. lipnja, a njezin je vilenjački znak Himera.
Dolazi s Androsa, planeta na kojemu je princeza.
Pomoću specijalnih moći upravlja Morfixom, ružičastom tekućinom koju može oblikovati kako poželi. Obožava sport i uvijek je spremna na opasnost. Ipak, priznaje da se boji mraka!

Stella je rođena 18. kolovoza i njezin vilenjački znak je Sirena.
Dolazi iz Solarije gdje su njezini roditelji kralj i kraljica.
Jako se voli oblačiti po zadnjoj modi, i voli i pričati s dečkima.

Spontana je, vesela, pomalo sebična, no duhovita, dobra i puna iznenađenja i ukusa za modu.

Tecna je rođena 16. prosinca, a njezin je vilenjački znak Triton. Dolazi sa Zenita, planeta na kojem se čarolija nalazi u tehnologiji! Voli znanost i u slobodno vrijeme najviše uživa u smišljanju novih izuma. Voli raditi na kompjutoru i obožava igrati igrice. Možda izgleda pomalo hladno i udaljeno, ali u stvari je vrlo nesebična i topla prema svojim prijateljicama, ostalim Winx vilama.

Stella obožava modu

Mussa je rođena 30. svibnja. Njezin vilenjački znak je Goblin.
Dolazi s planeta Melodie koji se nalazi u sustavu Muzika.
Mama joj je bila velika pjevačica, a tata talentirani pijanist.
Mussa najviše voli svirati i plesati, uglavnom uz rap, hip-hop, disco, techno i latino glazbu. Prijateljice za nju kažu da je puna energije, ponekad ironična i pesimistična, neuredna i nepovjerljiva. No uz ovih nekoliko mana Mussa je super prijateljica!

Bloom je rođena 10. prosinca i u vilenjačkom horoskopu je Zmaj. Dolazi iz mjesta na Zemlji koje se zove Gardenija. Njena najveća strast je čarolija i kad god ima vremena čita stare knjige o čarolijama iz naše knjižnice. Svi kažu da je darežljiva, iskrena, hrabra, plemenita, pomalo impulzivna, ali šarmantna.

Flora je rođena 1. ožujka na Linphei, a njen vilenjački znak je Šumska vila. Bez mirisa cvijeća i biljaka ne bi mogla živjeti. Zato njena spavaća soba nalikuje na mali vrt. Tamo čuva biljku mesožderku koju je sama izmislila. Mudra je i pažljiva i uvijek pomažem ljudima u nevolji – dobrovoljno i strpljiva.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Sve što znate o winxicama   Today at 11:08 pm

[Vrh] Go down

Sve što znate o winxicama
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» OttO mobile noviteti vol.2